Biało-niebiescy nie dali rady liderowi IV ligi

Piłkarze Karkonoszy dawno nie mieli powodów do radości.

Jeleniogórzanie przegrali w niedzielnym wyjazdowym meczu IV ligi z Orkanem Szczedrzykowice 0:1. To druga porażka Karkonoszy w tym sezonie.

Jedyną bramkę w tym meczu zdobył już w 13. minucie Marcin Ogórek. W pierwszej połowie podopieczni Marka Siatraka grali chaotycznie, praktycznie nie zagrażając bramce gospodarzy. W drugiej części gry było nieco lepiej. W końcówce jeleniogórzanie próbowali doprowadzić do wyrównania, ale nic z tego nie wyszło i druga przegrana w tym sezonie stała się faktem.

Po pięciu kolejkach Karkonosze zajmują dalekie, 11. miejsce w tabeli IV ligi. Odnieśli zaledwie jedno zwycięstwo. W najbliższą sobotę (17 września) o godzinie 19. zagrają przed własną publicznością z Nysą Zgorzelec, która po pięciu kolejkach ma tyle samo punktów (5), co zespół biało-niebieskich.
Orkan Szczedrzykowice – Karkonosze Jelenia Góra 1:0 (1:0)