To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Będą protestować przeciwko fałszerstwom wyborczym

Prawo i Sprawiedliwość w Jeleniej Górze organizuje wyjazd na manifestację 13 grudnia do Warszawy. Nie chodzi o rocznicę wybuchu stanu wojennego, ale o „zafałszowane” wybory samorządowe.

– To, że tak długo czekaliśmy na wyniki wyborów w dobie internetu, światłowodów, satelitów to skandal – mówi Krzysztof Mróz koordynator wyborczy PiS. – Do tej pory zresztą na stronach internetowych PKW nie można sprawdzić szczegółowych wyników wyborów z rozbiciem na obwody do głosowania.
Jeleniogórscy działacze PiS dołączają do ogólnopolskiej akcji. Będą protestować przeciwko skandalicznym okolicznościom, które towarzyszyły wyborom samorządowym. – Duża liczba głosów nieważnych, przedłużający się proces liczenia głosów i podawania oficjalnych wyników wyborów budzą niepokój o jakość polskiej demokracji – zauważa K. Mróz.
Osoby, które chcą dołączyć się do akcji, proszone są o kontakt pod numerem telefonu 661 538 145 lub drogą mailową: jgora@onet.com.pl

Komentarze (40)

chętnie pojadę a wóda w cenie ?

A pojedzie posłanka Machałek z PiS-u?

Tylko dlaczego tak sromotnie przegrała na prezydenta jeleniej Góry 4 lata temu.

Dostała niesamowite baty.

Posłanka Marzena Machałek nie przynosi PiS-owi chluby.

jakie biuro podróży organizuje tę wycieczkę. Jaki jest koszt i kto sponsoruje oraz oczywiście jakie przewidywane są atrakcje podczas wycieczki ( czy trzeba zabrać ze sobą kominiarkę, jakąś pelerynę przeciwdeszczową(gdyby w atrakcjach było polewanie wodą z armatki wodnej). Szalik jakiego klubu trzeba wziąć ze sobą.
Pozdrawiam fan Radia Maryja i ojca dyrektora.

wśród możliwych atrakcji: tradycyjna "ścieżka zdrowia", pałowanie indywidualne, polewanie wodą, gazowe inhalacje i postrzały gumowymi pociskami.

Może mnie pan Mróz oświeci i powie w jakiej gminie na terenie powiatu jeleniogórskiego fałszowano wybory. Może poda przykład fałszowania w innych gminach na Dolnym Śląsku? Jeśli tak, to czym prędzej niech zawiadomi komisarza wyborczego w Jeleniej Górze i wniesie protest wyborczy w Sądzie Okręgowym w Jeleniej Górze. Pani posłanka Machałek,lub były senator Lewandowski pomogą na pewno w tej sprawie -jeśli oczywiście bronią demokracji, a prawo i sprawiedliwość w czasie wyborów są dla nich priorytetem.Przecież wyjazd do Warszawy na spęd fanów Kaczyńskiego nie ma nic wspólnego z demokracją wyborczą! Tzw.ulica nigdy nie rozstrzygała w sposób demokratyczny i sprawiedliwy żadnych sporów.Zadymy zawsze potrzebne były liderom różnych partii, czy związków zawodowych tylko do zaspokojenie własnych ambicji.

Widać że wiedzę czerpiesz z relacji swoich komunistycznych idoli. Protesty uliczne zawsze były elementem demokracji i były potrzebne po to żeby pogonić taki beton SB cki jak Ty

Złożono je w Sądzie Rejonowym i czekają na rozpatrzenie. To, że były fałszerstwa jest sprawą zupełnie oczywistą. Protesty uliczne to demokracja bezpośrednia i każdy ma prawo wziąć w nich udział!

To jest jedyny przypadek w historii świata ,.Partia która wygrała wybory ,oskarża konkurencję o ich sfałszowanie.Idąc tym tropem ,to fałszowali pisowcy członkowie komisji i ich mężowie zaufania.Prezes już dawno mówił ,że wybory mogą być sfałszowane i obstawił swoimi ludżmi wszystkie komisje,czego nie mogły zrobić mniejsze ugrupowania ze względu na brak ludzi.A było do przewidzenia ,że prezes nie ma zdolności koalicyjnych ,co potwierdziło się w 15 Sejmikach.W tej sytuacji np. siedzenie przy jednym stole w U .Miejskim z paranoikami na obradach ,wywoływałoby u mnie odruch wymiotny.

We Wleniu nie krzyczą, że wybory sfałszowane. Pisior obejmuje władzę.
Członkowie Komisji Wyborczych powinni złożyć wspólny Akt oskarżenia o zniesławienie i pomówienie. To członkowie komisji są oszustami? Z tej paranoi tak wynika. Obłęd nie do pohamowania?

Ciekawe czy elekt pojedzie 13 do W-wy? Nawet grudniu jest wiosna.

i tu się miarka przebrała. Żądam usunięcia wpisu wprowadzającego w błąd czytelników co do autorstwa tegoż! Żądam udostępnienia danych autora postu organom ścigania. Marcin Kaflik

"Żondać" to ty sobie możesz, wymiany pieluchy.

"Żondać" to ty sobie możesz, wymiany pieluchy.

Jakim prawem wpis został usunięty ? Przecież tam było wyraźnie napisane Marcin Ka"l"fik, więc na jakiej podstawie usuwacie wpisy ! Żądam przywrócenia tegoż wpisu gdyż nie naruszył on niczyich dóbr.
A ty człowieczku idź leczyć swoje kompleksy w psychiatryku bo tam twoje miejsce. Stań przed lustrem i spójrz na siebie, za sam wygląd powinni cie w kaftan wpakować.

Marcin weź większą grupę z sobą!

moje drogie PISiorki, nie zapomnijcie zabrać brunatnych koszul i pochodni. przydadzą się wam.

A po co do Warszawy? PKS drogi,PKP za długo.Można przecież bliżej:

Wojewódzki Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Bolesławcu

al. Tysiąclecia 30, 59-700 Bolesławiec

Izba Przyjęć tel. 075 738 0316, (całodobowa)

Często tam jesteś hospitalizowany?
Współczuję

Ja w ogóle, ale mój znajomy lekarz pracujący tam mówił, że ostatnio robisz postępy.

Dlaczego się pode mnie podszywasz?

Również gorąco polecam ten szpital dla naszego drogiego przyjaciela Marcina Kaflika, gdyż z nieznanych dotąd przyczyn troszeczkę się rozregulował. Schizofrenie się leczy! Nieleczona jak widać po naszym przyjacielu, daje bardzo przykre skutki.

Idź sie kur**a lecz mróz. takie sekty typu PO czy inny PIS powinny być delegalizowane

Technicznie falszowanie jest dosyc proste. Najlatwiej odrzucac glosy wazne na sterte z niewaznymi. Mozna rowniez dosypywac do urny glosy przygotowane wczesniej. Prawdopodobnie wybory falszowano od zawsze, raz w wiekszej skali, innym razem w mniejszej. Dla mnie to zawsze bylo oczywiste dlatego nie bralem udzialu w tej szopce dla frajerow.

kaflik w artykule poniżej zalinkowanym,tez straszył. Może opowie jak tamta sprawa się zakończyła.
http

W google wpiszcie- Przebudowa mostu przez rzekę Wrzosówka prawie zakończona

faflik z tych Cieplic dostales kaganiec od Mikołaja, ze do ludzie chcesz pobiec? Nie zapomnij zabrac z soba mini zestawu dla sapera, bo moze jakis zamach bedzie i trotyl trzeba bedzie rozbroić!

Wybory, wybory i po wyborach ale kiedy z ulic znikną radosne twarzyczki tych co chcą nas swoimi osobami uszczęśliwić?

A będą na "marszu" Ci posłowie co potrafią się teleportować??;)

A z jakich środków będzie sfinansowany ten wyjazd? Bo jeśli z diety radnych, to przegięcie. Waszym psim obowiązkiem, za który bierzecie pieniądze, jest jak mówicie górnolotnie "praca dla miasta", a nie manifestacje z pochodniami. I niech mi pan Mróz nie mówi, ze to wyjazd służbowy. W du*ach się poprzewracało od tego przyspawania do stołków.

Pisowcy muwia ze w dobie komputerow swiatlowodow dzieja sie takie rzeczy ,a co zta ciemnota Rydzykowa w dobie komputerow zo

Chyba zarobił :)

A całe zło jest w ordynacji wyborczej z którego skwapliwie korzystają wszystkie partie - podkreślam wszystkie!!! Najpierw wielcy mędrcy (egzekutywy) ustalają miejsca (jedynki) na listach bo oni najlepiej wiedzą kto ma wygrać a jak się coś obsunie to jeden wielki wrzask o fałszerstwie. Proszę zobaczyć jakie ugrupowanie miało najwięcej członków i mężów zaufania w komisjach wyborczych. PiS! Na złodzieju czapka gore!

Dlatego trzeba zmienić ordynację wyborczą i wprowadzić JOWy.
www.zmieleni.pl

"Przecież latami Pan Nieudacznik Życiowy Kaczyński tolerował Siusiakopokazywacza i Pożyczkobiorcę Hofmana
Zasłyszane…
Joanna Hofman, została zatrudniona w spółce KGHM w kwietniu 2007 r., czyli w czasie gdy szefował jej kojarzony z PiS, Krzysztof Skóra. Po przegranych wyborach, na dwa dni po pojawieniu się informacji o tym, że ma on zostać zwolniony, kobieta przestała pojawiać się w pracy. Od 23 grudnia 2007 r. przebywała już na zwolnieniu lekarskim, urlopie chorobowym, wypoczynkowym i wychowawczym. Przebywanie na tych zwolnieniach lekarskich zabrało jej 2 lata. Na nieobecność w pracy żony Adama Hofmana zebrały się zwolnienie lekarskie, świadczenie rehabilitacyjne, urlop macierzyński, urlop wypoczynkowy oraz urlop wychowawczy, z którego wróciła do pracy 4 września 2009 roku. Ale już dzień później przedstawiła kolejne zwolnienie lekarskie od lekarza neurologa, które przedłużała aż do 4 grudnia – pisze „DGP”. Wtedy KGHM wystąpiło do ZUS o sprawdzenie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, czy pani Hofman jest rzeczywiście niezdolna do pracy. Lekarz orzecznik z ZUS nie miał wątpliwości i wydał decyzję o jej zdolności do pracy od dnia 25 listopada 2009 roku. Jednak tego samego dnia, żona posła otrzymała kolejne zwolnienie, tym razem ze szpitala psychiatrycznego. Sam zaś poseł Hofman w mediach ogłosił, że jego żona jest szykanowana przez ZUS. „ Moja żona jest szykanowana przez ZUS tylko dlatego, że jest małżonką osoby publicznej – powiedział Hofman dziennikarzowi „DGP” zapowiadając, że zamierza wystąpić na drogę sądową przeciwko ZUS"…