To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Bawią się i wspierają szczytny cel

Bawią się i wspierają szczytny cel

12 stycznia 2019 w Osadzie Śnieżka, Kompleksie Wypoczynkowym, odbędzie się jubileuszowy, X Bal Charytatywny. Organizatorem przedsięwzięcia jest Stowarzyszenie Pomocy Chorym im. Jana Musiała "Dąb".  

Stowarzyszenie Pomocy Chorym kilka razy do roku, dzięki hojności sponsorów, organizuje bale charytatywne, letni i zimowy, oraz liczne imprezy plenerowe. Z otrzymanych darowizn, uzyskanych finansów z aukcji podczas bali, sprzedaży cegiełek stowarzyszenie wspiera pacjentów jeleniogórskiego szpitala, jak i samą placówkę oraz mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Janowicach Wielkich dla Mężczyzn Niepełnosprawnych Intelektualnie. Szerokim zakresem pomocy otoczono jednocześnie wiele osób prywatnych zmagających się z chorobami nowotworowymi.

Tegoroczny bal został objęty patronatem przez Zofię Czernow, posłankę na Sejm RP oraz Jerzego Łużniaka, prezydenta Jeleniej Góry. Całkowity dochód zostanie przekazany na rzecz chorych Oddziału Ortopedii - Wojewódzkiego Centrum Szpitalnego Kotliny Jeleniogórskiej. 

Komentarze (3)

w tym roku to jakiś wysyp jest tych bali charytatywnych

zoska nie potrafi otrzasnac sie o kopniaka milosnego jakiego dostala od szczerby. Ponoc biegal po warszawie i wysmiewal sie z starego babska co to robila do niego maslane galy. Ale obciach.

Bali czy balów ????? OMG