To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Bardziej żartem niż serio

Bardziej żartem niż serio

"Bardziej żartem niż serio" to program muzyczno-rozrywkowy, w którym dominuje żydowska muzyka i inteligentny humor. Zabawnym monologom i skeczom w wykonaniu aktorów Teatru im. C.K. Norwida w Jeleniej Górze - Jacka Grondowego i Piotra Konieczyńskiego - towarzyszą znane i lubiane piosenki w nowych aranżacjach Roberta Wróblewskiego, grającego na instrumentach klawiszowych, śpiewane przez Anetę Kolendo z towarzyszeniem fortepianu i skrzypiec Janusza Nykiela. 

Muzyczne "Bardziej żartem niż serio" zabrzmi 16 marca o godz. 19.00 w ramach Zdrojowych Czwartków z Filharmonią w Zdrojowym Teatrze Animacji w Jeleniej Górze – Cieplicach. W programie: Oczy tej małej, Skrzypek na dachu (wiązanka melodii), Ty masz w sobie coś, Rebeca, Paczka, Tango Jalousie, Jest piękny świat, Żona, Bombonierka, W Lubartowie. (Cena biletu: 30 zł)

Uwaga! Dla naszych Czytelników mamy zaproszenia na ten właśnie koncert organizowany przez Filharmonię Dolnośląską w Jeleniej Górze. Informacja, jak można je zdobyć, w "Nowinach Jeleniogórskich" z 14 marca 2017. Zapraszamy!