To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Bandycki napad podczas grilla

Nieznani sprawcy zaatakowali uczestników grilla przy ul. Orkana. Dwaj mężczyźni trafili do szpitala, jeden z nich został ugodzony nożem.

Do zdarzenia doszło wczoraj ok. godz. 18.30. Dwaj mężczyźni w wieku 25 i 27 lat urządzili sobie grilla. W pewnym momencie zaatakowała ich grupa mężczyzn. Doszło do bijatyki. Jeden z napastników zaatakował nożem swoją ofiarę. - Poszkodowani trafili do szpitala. Mężczyzna ugodzony nożem trafił prosto na stół operacyjny. Na szczęście operacja przebiegła pomyślnie i jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo – mówi nadkomisarz Bogumił Kotowski z KMP Jelenia Góra.

Policja nie udziela informacji na temat sprawców, nie chce też zdradzić, co mogłoby być motywem ich działania. - Prowadzimy czynności zmierzające do zidentyfikowania sprawców i zatrzymania ich – mówi B. Kotowski.

Komentarze (3)

Fajny pomysl-tylko kiedy policja wezmie sie za dekli na motorach szalejacych po okolicznych lasach-jak zobaczycie dzwoncie i zglaszajcie

a poszkodowani nie rozpoznali napastnikow? moze sie ich boja? :angry:

Policja tu Policja tam,ale glownie w krzakach czajaca sie na rowerzystow.Ost.bylem na izbie przyjec w szpitalu bo miale maly wypadek,wyobrazcie sobie ze spotkaly sie tam 3osobowe radiowozy i 2 busy...Oczywiscie z kim...z podchmielonymi!!!BRAWO