To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Awaria sieci na Okrzei. Do wieczora objazdy

fot. PWiK Wodnik

Zapadlisko w drodze i awaria sieci kanalizacyjnej zablokowała dziś ruch na ul. Okrzei w Jeleniej Górze. Awaria ma być usunięta do wieczora.

- W związku z wystąpieniem awarii sieci kanalizacji ogólnospławnej na ulicy Okrzei, wystąpią tam utrudnienia. Ruch drogowy będzie kierowany ulicą Klonowica w kierunku al. Wojska Polskiego. Awaria nie powoduje utrudnień w odbiorze ścieków, nie spowodowała też utrudnień w dostawie wody. Powinna zostać usunięta do wieczora. Za powstałe utrudnienia przepraszamy – informuje spółka „Wodnik”.
 

Komentarze (3)

To przez te objazdy właśnie ulica Okrzei zostanie zniszczona i już są tego efekty

Wygląda na to ze przedłużający się remont ulicy W.Polskiego i wytyczenie objazdu ulicą okrzei.Przyczyniło się do degradacji tej ulicy.Okrzei nie jest przystosowana do takiego obciązenia ruchem. Jedno się remontuje za astronomiczną kwotę a drugie dewastuje. Firma realizująca remont W.Polskiego powinna równiez wyremontować inne ulice które zostały wyznaczone do objazdu przez absurdalnie wydłuzający się remont 900m odcinka ulicy.Za zaistniały bałagan odpowiada równiez UM bo zaakcetpował tak skandalicznie realizowany remont.Pytanie czy bezinteresownie zaakceptował?

A tymczasem dobra zmiana ulokowała się w nowych dojnych inwestycjach i plują jadem że rury pękają.