To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

20-latek napadł na prostytutkę

20-latek napadł na prostytutkę

Mieszkaniec Lwówka Śląskiego napadł na prostytutkę w Jeleniej Górze. Do zdarzenia doszło 17 października, kryminalnym zajęło zaledwie trzy dni, aby zlokalizować sprawcę napadu. Okazał się nim 20-letni Michał Z.

Mieszkaniec Lwówka Śląskiego 17 października około godziny 15.30 wybrał się do Jeleniej Góry i postanowił skorzystać z usług pani do towarzystwa, mężczyzna podjechał swoim samochodem na słynną już ulicę Zgorzelecką i poprosił jedną z kobiet, aby ta wsiadła do jego samochodu. Michał Z. pojechał z kobietą do pobliskiego lasu, ale tam napadł na nią uderzają ją metalową rurką w głowę.

- Kobieta nie doznała poważniejszych obrażeń, ale mieszkaniec Lwówka Śląskiego ukradł jej pieniądze w kwocie 105 zł, telefon komórkowy i dowód osobisty – mówi Edyta Bagrowska z jeleniogórskiej policji.

Wczoraj kryminalni z Jeleniej Góry zatrzymali w Lwówku Śląskim Michała Z. odzyskali skradziony telefon komórkowy, który znalazł się u konkubiny 20-latka. Michałowi Z. grozi teraz do 12 lat pozbawienia wolności, dzisiaj będzie doprowadzony do prokuratury w Jeleniej Górze. Policjanci wystąpili z wnioskiem o areszt dla 20-latka, który był już wcześniej karany.

Komentarze (5)

Co się porobiło z ludźmi że już atakują kobiety pracujące w najstarszym zawodzie świata. Przecież te kobiety to siła napędowa postępu, bo gdyby nie one to nie wiem na co innego wydawało by się większe sumy z wypłaty by móc zregenerować siły i mieć lepszą motywację do pracy by zarabiać więcej na bardziej wyrafinowane usługi tych pań.

Jack the Ripper z Lwówka Śląskiego ... ciekawe ...

toto to była pipi !!!

założyć im kasy fiskalne za ten proceder i niech odprowadzają podatki co roku za tą dupodajnię.

:woohoo: :woohoo: :woohoo: