To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

20-latek śmiertelnie porażony prądem

Wczoraj w Krobicy koło Mirska zginął 20-letni Dawid W., który wraz z bratem kradł elementy elektryczne w kopalni łupka. Młodszy brat powiadomił policję i pogotowie o zdarzeniu.

Do tragedii doszło w Krobicy około godziny 16. Dwóch mieszkańców Mirska chciało ukraść elementy z transformatorów wysokiego napięcia w kopalni łupka. Bracia włamali się do jednego z magazynów i kiedy 20 letni Dawid W. zaczął wycinać elektryczne elementy i kable został śmiertelnie porażony prądem. Młodszy z braci pobiegł od razu po pomoc, ale kiedy karetka pogotowia przyjechała na miejsce lekarz stwierdził zgon.

- Młodszy z braci jest cały czas w szoku, śledztwo w tej sprawie prowadzone jest pod nadzorem lwóweckiej prokuratury – mówi Marek Madeksza z Komendy Powiatowej Policji w Lwówku Śląskim

Komentarze (8)

To co się wczoraj stało to straszna tragedia ;( Dawid był moim bardzo dobrym kolegą... Wszyscy wczoraj rozmawiając ze mną, płakali... nie mogę w to uwierzyć... Jeszcze dzisiaj to do mnie nie dochodzi... Dlaczego akurat on? ; (( Jeszcze umarł na rękach własnego brata;( w szkole dzisiaj tę tragedię uczciliśmy minutą ciszy, ponieważ był to jeden z byłych uczniów szkoły... Składam najszczersze wyrazy współczucia całej jego rodzinie oraz jego i moim kolegom ; (( :confused:

TAK RZECZYWISCIE , WSPUŁCZUCIA DLA RODZINY.
DLACZEGO ON ?
ODPOWIEC JEST PROSTA BO ON TAM POSZEDŁ KRASC.TRZEBA BYC NAPRAWDE IDIATA ŻEBY DO TAKIEGO CZEGOS SIE POSUNAC. ZDALEKA SŁYCHAC ZE WSZYSTKO TAM JEST POD NAPIECIEM .BRAT JEST W SZOKU NAPEWNO, ALE MOZE DRUGIM RAZEM POMYSLI O JAKIMS INNYM ZAROBKU .

Wyrazy współczucia rodzinie!!!! Jednak bardzo przykry to fakt iż tak młody człowiek ginie i to tak niechlubną śmiercią....może będzie to przestrogą dla jego młodszego brata jak i jego kolegów.

[*] [*] [*] ;( ;( ;(

[*] [*] Dawid zawsze będziesz w naszych sercach :(

Dopiero teraz doceniamy jaki byłeś ważny ;(( :(

miał całe życie przed sobą :(
był naprawdę świetny :(( nie zasłużył na to ;((
będziemy o Tobie pamiętać
Dawid [*][*]