To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

„Norwid” bawi się w Brunowie

Ponad 250 osób będzie się bawić na „studniówce” w Pałacu Brunów niedaleko Lwówka Śląskiego. Uczniów "Norwida" nie odstraszyła odległość pomiędzy miejscowościami, którzy chcą spędzić wieczór w nastrojowym klimacie.

Malowniczo położony kompleks pałacowy otoczony parkiem angielskim będzie gościł ponad 250 osób z Jeleniej Góry w tym rodziców, nauczycieli i samych uczniów. – W tym roku sześć klas będzie bawiło się właśnie w pałacu Brunów. To pomysł uczniów, tam jest ładnie, estetycznie i na pewno uczniowie nie będę żałować swojego wyboru – mówi dyrektorka II Liceum im. Cypriana Kamila Norwida. Uczniom w wyborze miejsca studniówki nie przeszkodziła nawet jego lokalizacja. Pałac Brunów jest odległy od Jeleniej Góry o ponad 35 kilometrów, a mimo to skłonił ku sobie uczniów z cieplickiego liceum. – Uczniowie wybierali między Hotelem Marcury, Hotelem Gołębiewskim, a Pałacem Brunów. Wybrali tą ostatnią ofertę, mimo odległości - mówi Mariusz Spalt z Rady Rodziców.

- W menu imprezy znajdzie się min. złocisty kotlet z surówką i ziemniakami, zupa ( rosół, pomidorowa, ogórkowa – do wyboru), przekąski - półmisek wędlin i serów udekorowanych orzechami, jajka w sosie tatarskim, kanapki dekorowane, mini przekąski, sałatka z grillowanym kurczakiem i inne dania gorące jak barszcz czerwony czy krokiety - wymienia jednym tchem Natalia Jundziłł z Pałacu Brunów. - W cenie jest również profesjonalna obsługa muzyczna, ochrona, oraz symboliczna lampka szampana, a wszystko to w cenie 125 zł od osoby. Nasza oferta jest naprawdę korzystna – dodaje.

Początek imprezy zaplanowano na godz. 19:00. Wszystkim uczniom życzymy miłej zabawy.

Komentarze (1)

Bawiłam się wczoraj w Brunowie, było przepięknie!! To jest wymarzone miejsce na studniówkę, piękna sala, super obsługa i jedzenie którego było baaardzo dużo i było bardzo dobre. Sala w rzeczywistości jest jeszcze ładniejsza niż na zdjęciach !