Impreza miała rozpocząć się w południe na placu Ratuszowym. Tegoroczne święto miało być jeszcze większe od ubiegłorocznego. Organizatorem jest stowarzyszenie All.Ternatywa. Członkowie stowarzyszenia mieli pytać przechodniów, za co można kochać Polskę? Odpowiedzi zamierzali spisywać na kartkach białych i czerwonych. Z nich miała być utworzona gigantyczna flaga.
- Niestety ciągle pada, musimy odwołać imprezę. Deszcz zmyje nam flagi – powiedział nam przed południem Paweł Gluza, jeden z organizatorów.
Komentarze (1)
To szkoda, że organizatorzy nie pomyśleli o jakiejś allternatywnej formie uczczenia Święta Flagi. Ot i znowu żałosny brak wyobraźni. Deszcz w maju ? Któż to widział ?