To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.
listopada 1, 2012

Na stronie Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej w Jeleniej Górze dostępne są internetowe mapy czterech cmentarzy – nowego i starego przy ulicy Sudeckiej, w Cieplicach przy Krośnieńskiej i w Sobieszowie przy Romera. Aplikacja ułatwia lokalizację grobu i pozwala zorientować się w topografii nekropolii. To narzędzie przydatne zwłaszcza dla przyjezdnych, odwiedzających groby w Jeleniej Górze lub tych mieszkańców, którzy nie znają naszych cmentarzy.

listopada 1, 2012

Spokojnie upływa dzień Wszystkich Świętych na drogach. – Szacujemy, że natężenie ruchu jest o 25% mniejsze niż przed rokiem. Wietrzna pogoda zrobiła swoje – komentuje policja. Pełne ręce roboty mają za to strażacy, którzy usuwają skutki nocnej wichury.

sierpnia 25, 2012

Niecodzienne zgłoszenie dotarło wczoraj przed południem do dyżurnego policji. Przy jednym z grobów na jeleniogórskim starym cmentarzu znaleziono na ławce śpiącą kobietę. Co ją skłoniło do tego, że drzemała w tak niecodziennym miejscu?

kwietnia 20, 2012

Tłumy ludzi zgromadziły dzisiaj uroczystości pogrzebowe czterech jeleniogórzanek, które w miniony weekend zginęły w tragicznym wypadku pod Osiekiem. Towarzyszący w ostatniej drodze policjantce sądowej, jej dwóm córkom i siostrze krewni, koledzy z pracy i szkoły nie kryli wzruszenia. Nowy cmentarz pokryło morze łez i kwiatów.