To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.
sierpnia 3, 2014

Wiwatami i okrzykami publiczności zakończyły się XIV Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Western i Rodeo. Tegoroczna impreza obfitowała w przeróżne atrakcje; nie zabrakło Indian, wozów, rewolwerowców, muzyki country – a przede wszystkim pokazu prawdziwie spektakularnych umiejętności konnej jazdy.

sierpnia 1, 2014

W nie lada emocjach upłynął już drugi dzień Międzynarodowych Mistrzostw Polski Western i Rodeo. Nie zabrakło niczego, co kojarzy się nam wszystkim z Ameryką czasów pierwszych europejskich osadników; dzielnych pionierów i hodowców bydła. Byli kowboje, Indianie, piękne rasowe rumaki, było trochę współzawodnictwa. 

kwietnia 11, 2013

Dziesięć lat więzienia za kradzież trunków o łącznej wartości 92 złotych. Tyle grozi 52-latkowi, który włamał się dzisiejszej nocy do jednego ze sklepów w Karpaczu.

lutego 27, 2013

Umówili się wieczorem, że pójdą do niego i zrobią z nim porządek. Przez wybite okno dostali się do środka mieszkania. Adam B., gospodarz i jego kompan Krzysztof G. spali zamroczeni tanim alkoholem. Sprawcy zaczęli krzyczeć, potem bili. Dwaj mieszkańcy Karpacza - osiemnastoletni Artur J. i jego rok starszy kolega, Mateusz J. zostali skazani przez jeleniogórski sąd za zabójstwo Adama B.

lutego 13, 2013

Nad dwunastomiesięcznym programem działań będą się w najbliższy weekend zastanawiać dotychczasowi, ale także nowi członkowie Stowarzyszenia Jeleniogórskiej Młodzieży All-ternatywa.

stycznia 23, 2013

Chwile grozy przeżył właściciel jednorodzinnego domku w Karpaczu, w którym wczoraj przed południem wybuchł pożar. Zapaleniu uległ opał.

stycznia 15, 2013

Trzy ośrodki wczasowe z Karpacza i Szklarskiej Poręby próbowały nielegalnie w przeciągu ostatniego półrocza zorganizować dzieciom wypoczynek. By osiągnąć ten cel, podrobiły dokumenty o stanie zabezpieczeń przeciwpożarowych. Fałszerstwa wykryła jeleniogórska straż pożarna, która wydaje takie zaświadczenia. Ostatnie pod koniec ubiegłego tygodnia.