To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zostawiła dziecko w środku nocy

Przed sądem rodzinnym będzie musiała tłumaczyć się 47-letnia jeleniogórzanka, która minionej nocy zostawiła swoje dziecko samo w domu. Wprawdzie tylko na chwilę, ale dziewczynka przebudziła się i wzywała pomocy.

- 4-letnia dziewczynka otworzyła okno i głośno wzywała pomocy – informuje podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Było to minionej nocy, ok. godz. 3. Policję zawiadomił sąsiad, który usłyszał wołanie. Kiedy policjanci przyjechali, matka była już w domu. To 47-letnia kobieta.

- Oświadczyła, że wyszła na chwilę z mieszkania odprowadzić koleżankę. W trakcie rozmowy policjanci wyczuli od niej wyraźną woń alkoholu. Badanie wykazało 1,5 promila – mówi rzeczniczka policji. Dodała jednak, że w mieszkaniu panował porządek a dziecko było zadbane.

Tak czy inaczej policja wystąpi do sądu rodzinnego w sprawie braku należytej opieki nad dziewczynką.
 

Komentarze (6)

"nie chcem ale muszem" być złośliwa:
jak się rodzi dziecko po czterdziestce
wypadałoby już lub wreszcie mieć trochę
oleju w głowie.

ta aluzja do wieku. Jak się rodzi przed 40 to nie trzeba mieć oleju? Wypadałoby mieć iloraz inteligencji powyżej 60 jak chce się pisać na forum

za to twój iloraz inteligencji jakoś nie bardzo pozwolił ci na zrozumienie
o co mi chodzi.

:unsure: Matka ma iloraz inteligencji równy zero!!! Jak można czteroletnie dziecko zostawić same w domu jeszcze o tak późnej godzinie.

czy to az takie przestępstwo żeby wzywac policję . Sąsiedzie mam nadzieje że ktoś Ci się równie wrednie odwdzięczy

A co ma wspolnego wiek z pozostawianiem dziecka? w zadnym wieku dziecka nie powinno sie pozostawiac bez opieki!czy sie ma 40 lat czy 19