To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zorka na podium w prestiżowym rankingu

Zorka na podium w prestiżowym rankingu

Zakłady „Zorka” znalazły się na trzecim miejscu na Dolnym Śląsku w rankingu „Diamenty Forbesa”, uwzględniającym firmy najszybciej zwiększające swoją wartość.

 

W zestawieniu ogólnopolskim „Zorka” uplasowała się na 65. miejscu w zestawieniu firm z kapitałem od 50 do 250 mln złotych. – Gratuluję „Zorce” także dlatego, że jest jedną z tych firm, która bez starań o medialny rozgłos wokół siebie buduje swoją pozycję od lat i jest jedną z nielicznych, które trwają od dziesiątków lat w tej samej branży, wciąż znajdując nowe impulsy rozwoju – powiedział prezydent Jeleniej Góry Marcin Zawiła.

 

W tzw. diamentowej pięćsetce znalazło się jeszcze kilka innych firm z Jeleniej Góry bądź Kotliny Jeleniogórskiej. To „Dr Schneider” (5. na Dolnym Śląsku i 84 w Polsce), Tauron EkoEnergia (odpowiednio 11 i 146), PMPoland (22 i 319) oraz JZO (26 i 504).

 

Przy ocenie brano pod uwagę szereg kryteriów, m.in. dodatni wynik finansowy, brak zadłużeń, wartość kapitałów własnych itp.

Komentarze (14)

Można? - jasne że można. Gratuluję skuteczności i wytrwałości.

taaa szkoda że w d.. mają środowisko, wystarczy zobaczyć czym palą w piecu heheh, ciemno i czarno wtedy, a smród, że hej.

NO HEJTERZY LECIMY Z HASLAMI O ZYDOKOMUNISTYCZNYM WYZSKU I PRACY ZA 1000 ZL I O TYM ZE TRZBA OBALIC TEGO ITAMTEGO (ALBO TO I TAMTO) ZEBY BYLO LEPIEJ

To idź i pracuj tam na umowę zlecenie za 1000 zł jak ci się tak podoba. Ja pracowałem 2 miesiące i wystarczy. obiecują cuda wianki, a jak przyjdzie co do czego to rzeczywistość jest inna. Najważniejsze jest to że oszukują na kasę i każdy pracownik wam to powie. Z własnego doświadczenia 1000% nie polecam pracy w ZORKA.

Strażaku. Zatem jesteś szczęśliwy i wolny. Tak z czystej ciekawości zapytam: ile firm i pracodawców już zmieniłeś?

Skoro to takie ważne to wliczając Z-ORKE jest to mój 3 zakład pracy i nie zamierzam go zmieniać.

i co teraz porabiasz strazak10?? chodzisz na protesty i marsze antyzydokomunistyczne??

Pracuję w normalnej firmie, za normalne pieniądze i na normalną umowę, a nie śmieciówę jak w Z-ORCE.

Strażaku cieszy fakt, że Ci się powiodło. Jak długo w obecnej firmie zmierzasz zabawić? Czy pracodawca już poznał się na Tobie?

to sie ciesze że Ci sie układa ...a tzw umowy śmieciowe czyli w niepłnym wymiarze czasu itd są zawieniem na te czasy nie każdy pracodawca musi zatrudnic kogos kto przez 3 godziny w ciaga dnia bedzie podpieral sciane i trzeba jescze z zusem wydac na takiego kogos 2200 zl (tylko nie placzcie teraz o tym ze to wyzysk itd i że "to moze ty idz i za tyle pracuj") chodzi o elastycznosc czasu pracy

Masz rację, sam bym nie zatrudnił kogoś kto podpiera ścianę 3 godziny. Skoro ktoś idzie do pracy z takim nastawieniem to nigdzie nie dostanie normalnej umowy, lecz ja i spora grupa ludzi która ze mną pracowała dawała z siebie naprawdę wszystko, robiąc dużo więcej niż zakładaja normy itd, a i tak oszukuje się na pensji oraz zwodzi z podpisaniem normalnej umowy. Na rozmowie kwalifikacyjnej Pan kierownik mówi jasno że umowa zlecenie maks. do 1 miesiąca, a rzeczywistość okazała się zupełnie inna.

dr.schnejder zasługuje na 1 miejsce!!!!!!!!firma sie caly czs rozwija zatrudnia pracownikow placi na czs a nawet przed jest tam bardzo dobrze

A to ciekawe co piszesz,ja tam pierwszego miejsca bym nie dała.Może i firma się rozwija,ale to jak traktuje pracownika togo zaszczytnego miejsca już nie daje....

pracuje tam 3 lata i jestem traktowana normalnie jak cała reszta koleżanek na górze i sobie chwale