To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zmiany w PEC-u

Energetyka Cieplna Opolszczyzny Jelenia Góra – tak wkrótce będzie nazywał się jeleniogórski PEC. Zmieni się nie tylko nazwa: zaszły już pewne zmiany w radzie nadzorczej ciepłowniczej spółki.

Nowa nazwa pochodzi od nowego właściciela – Energetyki Cieplnej Opolszczyzny. Jest już też nowe logo firmy, jednak zarząd na razie go nie ujawnia. - Wkrótce zostanie oficjalnie zaprezentowane – powiedział prezes Andrzej Latuszek. W związku ze zmianą właściciela, we wrześniu zmienił się też skład rady nadzorczej. Nie ma w niej Ireny Tabaczniuk (była zastępcą przewodniczącego a także Andrzeja Piesiaka. Oboje byli przedstawicielami miasta w radzie. Zastąpiły ich osoby delegowane przez ECO: Andrzej Goździkowski i Witold Meissner. Pierwszy z nich został przewodniczącym, drugi – zastępcą.

To na razie jedyne zmiany: nie zmienił się zarząd, nie było też zwolnień.

Komentarze (6)

Jak sie nazywaja,to "rybka"...aby grzali,kiedy trzeba i nie zadali za to bajonskich kwot!! :0

A co będzie Opolszczyznę obchodzić jakaś tam Jelenia Góra i jej biedni mieszkańcy? Podniosą ceny i już, jak nie teraz to w niedalekiej przyszłości gdy ceny energii będą uwolnione i nie dyktowane przez rząd.

Sprzedaż PEC-u to jeden z wielu powodów dla których powinniśmy pożegnać tych, którzy wykazali się taką bezmyślnością.

:angry: sprzedaz PEC =u to bardzo zly pomysl ciekawa jestemza zajaka cene,co za ta kwote powstanie w naszym miescie ,czy moze prezydentowi zabraklo na odpra : :whistle:

nowy zarzadca na pewno zorganizuje to lepiej i ceny spadna!!! sprzedac MPGK!!!