To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zmarł pobity nauczyciel

Nauczyciel wychowania fizycznego ze Szklarskiej Poręby zmarł w piątek w szpitalu w wyniku obrażeń, których doznał w ulicznej bójce.

Do tragicznego jak się okazało zdarzenia doszło tydzień temu w nocy z piątku na sobotę w okolicach sklepu Netto. Dwóch mężczyzn pokłóciło się. W wyniku kłótni jeden z mężczyzn trafił do szpitala, jest w ciężkim stanie. Drugi uciekł. Policję o zdarzeniu powiadomili świadkowie, oni także wezwali pogotowie.

Policja szybko zatrzymała sprawcę, okazał się nim 29-letni mieszkaniec Szklarskiej Poręby. Sprawa budzi jednak wątpliwości. Jedni świadkowie mówią, że sprawca pchnął jedynie nauczyciela, a ten przewrócił się tak pechowo, że uderzył głową o krawężnik. Inna wersja mówi, że 29-latek pobił dotkliwie nauczyciela, który stanął w obronie kobiety.

Po tym zdarzeniu nauczyciel z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala, zmarł w piątek.

Sprawą zajmie się prokuratura. 29-latek może odpowiadać za pobicie ze skutkiem śmiertelnym. Pewne jest też, że nie udzielił poszkodowanemu pierwszej pomocy, tylko oddalił się z miejsca zdarzenia. Śledczy badają okoliczności tej sprawy.

Komentarze (23)

na Grottgera juz na niego czekają................

Nauczyciel z jakiej szkoły?

Obecnie uczył w S.P. I Pan Darek -wspaniały nauczyciel pełen oddania i serca dla uczniów-poświęcał im nawet swój wolny czas-trenował,uczył.... Okropny zal i smutek :( Spoczywaj w pokoju Panie Darku :(

Obecnie uczył w S.P. I Pan Darek -wspaniały nauczyciel pełen oddania i serca dla uczniów-poświęcał im nawet swój wolny czas-trenował,uczył.... Okropny zal i smutek :( Spoczywaj w pokoju Panie Darku :(

Obecnie uczył w S.P.1 Pan Darek -wspaniały nauczyciel pełen oddania i serca dla uczniów-poświęcał im nawet swój wolny czas-trenował,uczył.... Okropny zal i smutek :( Spoczywaj w pokoju Panie Darku :(

Pan Darek z S.P.1 Cudowny człowiek, nauczyciel....
Niech spoczywa w pokoju :(

Co bym nie chciała napisać to nie zostaje wyświetlone....a nic złego nie klikam.....

Zawsze żal gdy odchodzi młody człowiek, który mógł jeszcze tyle dobrego zrobić. Mam nadzieje, że 29-letniego sprawcę zgryzota zamęczy równie skutecznie.

Najszczersze wyrazy współczucia dla żony,synów i córki. Odszedł wspaniały, mądry nauczyciel i szlachetny człowiek. Miał wielkie serce dla wszystkich dzieci, które uczył m.in. w byłej szkole podstawowej nr 3 w Szklarskiej Porębie Dolnej.Czesć Jego Pamięci!

zasilil grono aniolow niech spoczywa w pokoju

Wczoraj odprowadzilismy na miejsce wiecznego spoczynku s.p. Dariusza Hudobę. Tego wspaniałego nauczyciela, dobrego i mądrego człowieka żegnali m.in. licznie przybyli mieszkancy Szklarskiej Poręby.Szkoda, że podczas tej smutnej uroczystosci nikt ze szkoły , w której pracował nie zabrał głosu i nie pożegnał chociaż paroma słowami swojego kolegi. Pan Dariusz zasłużył sobie na to.

Pan Darek był na prawdę niesamowity.... świadczy o tym choćby fakt, że pośród ludzi żegnających Go wczoraj- było tak wielu uczniów , których uczył bardzo dawno temu.... Mnie uczył prawie 18 lat temu. I nie poszłam tam z ciekawości. Pan Darek- nauczył mnie kiedyś, że nie wolno się poddawać- i bardzo mi się to w życiu przydało. Nigdy Go nie zapomnę. mam nadzieję, że sprawca zgnije w więzieniu- i nic mnie nie obchodzi, kto zaczął i o co poszło! Nie można zabijać- "bo się zdenerwowałem" A Tobie - dziewczyno, w której obronie Pan Darek stanął- chciałabym powiedzieć- że to mogłabyś być Ty.... Na Ciebie- też mógłby się kiedyś tak "zdenerwować" albo na wasze dzieci.... Mam więc nadzieję, że Twoja miłość jest bardziej rozsądna, niż g****a- i nie przebaczysz.

A może spotkalibysmy się wszyscy na "marszu milczenia"? Uczcilibysmy w ten sposob pamięć zmarłego i jednoczesnie powiedzielibysmy : nie przemocy!

Nie chce nawet myslec jak czuje sie rodzina S.P.Darka chodziłam z jego synami do szkoły, bardzo przykro ze odszedł taki czlowiek...mam nadzieję ze sprawca zostanie dotkliwie ukarany...[*]
wie ktos może kto jest temu winien?

[*]

był i go nie ma czaszami nie warto sie wpierdalac

Masz super pomysł. Jeżeli jeszcze tu zaglądasz to napisz i zorganizujemy coś!!!!

Sprawiedliwości brak....Niewinny człowiek nie żyje a BANDYTA nadal na wolności!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!