To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zimowe łatanie dziur

Zimowe łatanie dziur

Na ulicach Jeleniej Góry mogą się niebawem pojawić... drogowcy łatający dziury – informują władze miasta w komunikacie.

– To nie będą remonty w pełnym tego słowa znaczeniu – uspokajają pracownicy Miejskiego Zarządu Dróg i Mostów – a zabezpieczenie większych wyrw, powstałych w nawierzchni na skutek dużych wahań temperatury.

W ostatnim czasie temperatura wahała się od minus 20 stopni Celsjusza do plus kilku.
Prace mają rozpocząć się zaraz po ustąpieniu śniegu i mrozów. – Takie zabezpieczenie, niedrogie i tymczasowe dotrwa do wiosny i zagwarantuje bezpieczeństwo przejazdów – słyszymy.
Pozimowe naprawy dróg mają rozpocząć się wiosną.

Komentarze (7)

Na NJ też denerwują mieszkańców, podobnie jak na Jelonce.

Pokażcie proszę zdjęcia skrzyżowań na których pomalowano 2 miesiące temu czerwone pasy dla rowerzystów za sumę 28000zł... Pasów praktycznie już nie ma. Co to za farba została użyta?

Obstawiam Dulux do wnętrz Kolory Świata - Szkarłatna Róża. W Castoramie 89,90 za 5 litrów. Wodorozcieńczalna, 5 puszek pewnie stykło. Do tego jakaś Śnieżka na biało i mamy efekt.

Śniegiem łatajcie. Przy minusowej temperaturze efekt będzie ten sam.

~ ANONIMKU .. domyslam sie,jestes jednak z krainy Balwanow

zgadzam się z poprzednikiem .Anonimousse - daj sobie spokój z wypowiedziami czy na nj24 czy na jelonce - uwłaczasz pojęciu : człowiek rozumny. Twój debilizm sięga zenitu. Albo z Bolesławca się zerwałeś , albo w kosmosu. Zmień nazwę i myśl co piszesz, albo zamilcz na zawsze