To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zboczeniec zatrzymany

Zboczeniec zatrzymany

Pokazywał przechodniom siusiaka. Jedna z kobiet nakryła go w jeszcze bardziej intymnej sytuacji. Straż miejska zatrzymała mężczyznę, który od kilku dni obnażał się publicznie.

Okazał się nim 41-letni jeleniogórzanin. - Dzisiaj rano otrzymaliśmy zgłoszenie, że mężczyzna onanizuje się w krzakach w pobliżu skrzyżowania ulicy Różyckiego z al. Jana Pawła II – mówi młodszy strażnik Artur Wilimek, rzecznik prasowy Straży Miejskiej w Jeleniej Górze. - Widziała to mieszkanka Jeleniej Góry, która zgłosiła nam sprawę.

Kiedy straż miejska przyjechała na miejsce, było już po wszystkim, ale mężczyzna siedział w krzakach i pił piwo.

- Został zatrzymany i przekazany do policyjnego aresztu. Kobieta zapowiedziała, że złoży oficjalne zawiadomienie – mówi A. Wilimek. Grozi mu grzywna.

Mężczyzna od kilku dni kręcił się po mieście i pokazywał przechodniom penisa. Widziano go w okolicach garbatego mostku, przy alei Jana Pawła II a także w centrum Jeleniej Góry – w okolicach skrzyżowania ul. Bankowej i Wolności.

41-latkowi zarzuca się nieobyczajne zachowanie w miejscu publicznym. Mężczyzna po wytrzeźwieniu zaproponował dobrowolne poddanie się karze, chce zapłacić grzywnę w wysokości 500 złotych oraz pokryć koszty sądowe. Sąd wkrótce rozstrzygnie, czy przystać na jego propozycję.

Komentarze (15)

ciekawa nazwa zdjęcia :)

Szkoda chłopaka bo chory,i go zapuszkują ,jak by był klecha do by było cicho i wypuścili,bo są II prawa.

buheheh rewelka :lol: :lol: :lol:

"Pokazywał przechodniom siusiaka" Czy autor tego artykuliku jest sześciolatkiem? Jest w j. polskim kilka mniej infantylnych określeń penisa.

jakbyś poczytał wcześniejszy artykuł, to zobaczysz, że to słowa kobiety, która wezwała Policję, czy tam SM

Dla tego człowieka powinni wymierzyć karę pozbawienia siusiaka.

to jest szczawik z majowki ojciec tej malej dominiki z parku

fajnego ma starego nie dosc ze menel to na dodatek zboczeniec hahahahahahah

dominika twoj stary to chyba po tobie jest taki zboczony tylko ze on nie cpa tak jak ty

co wy chcecie od mojego taty ja go barzdzo ko**** a to ze pokazywal swoje genitalia to nie znaczy ze jest zboczencem poprostu chcialo mu sie bzykac ale niestety nikt go niechce ko**** cie tato twoja corka dominikaz

recedens & dominika~~~~to jedna i ta sama osoba. A bycie facetem raz a raz babom to też zboczenie :lol: :lol: :lol: :lol: baranku!

tatusiu mam nadzieje ze nikogo nie zgwalciles a to ze pokazujesz swojego pitolka to nic strasznego wkoncu mnie nim zrobiles i za to bardzo cie ko**** twoja coreczka dominika

Ja dobrze wiem że on jest zboczony ale po co to tak g****o komentować ! Darujcie sobie i nie nabijajcie się z niego.

Szczawik siedzi od jakichś dwóch tygodni pod sklepem "EMMA" na skrzyżowaniu ulic Noskowskiego i Elsnera na zabobrzu. Ogólnie nie jest zły chłopak, ale mógłby się pozbierać do kupy, w końcu ma dwójkę wspaniałych dzieci. A jak się dowiedziałem o tym trzepaniu, to przewróciłem się ze śmiechu, tragedia. Mógł sobie iść pod las i zabawiać się ze sobą ile wlezie!Ps. Gratuluję córce, WEŹ GO ZA FRAKI PÓKI NIE JEST ZA PÓŹNO!!!! :s