To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zawiła zdecydowanie przed Obrębalskim

Zawiła zdecydowanie przed Obrębalskim

Tak wynika po podsumowaniu głosów z 97% komisji w Jeleniej Górze. Trzeci jest Robert Prystrom, czwarta Marzena Machałek z PiS-u.

To już pewne, że w drugiej turze zmierzą się Marcin Zawiła z Markiem Obrębalskim. Pierwszy z nich uzyskał jak dotąd 9442 głosy (35,5%), drugi – 7157 (26,91%). Nieźle finiszował Robert Prystrom, który uzyskał aż 15,89% poparcia. Głos na niego oddało 4225 osób.

To na razie wstępne wyniki z 44 z 45 komisji. Brakuje jedynie głosów z komisji w Gimnazjum nr 2.

Czwarte miejsce zajęła Marzena Machałek z PiS-u, która uzyskała 3044 głosy (11,45%).
Poniżej oczekiwań wypadł Sylwester Urbański (2395 głosów, 9%), w prezydenckim wyścigu jest przedostatni i wyprzedził jedynie Elżbietę Matiasz. Szefowa TOnZ-u uzyskała 332 głosy, co dało jej 1,25% poparcia.

Wkrótce informacje o rozdziale mandatów do rady miejskiej.

Zawiła zdecydowanie przed Obrębalskim

Komentarze (17)

Ciekawe kto będzie nas reprezentował w radzie

Tak trzymać. Zawiła górą!!! :cheer:

Obrębalski musi wygrać, bo Jelenia Góra przestanie się rozwijać. To co zaczęli budować Zawiła zwyczajnie zablokuje. Głosujcie na Obrębalskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dudkiewicz Rafał z własnym komitetem wyborczym uzyskał w dniu 22.11.2010 r. oficjalnie ogłoszone wyniki PKW 73,20 % głosów. Najwyższa liczba głosów w POLSCE. POMYŚLCIE DRODZY JELENIOGÓRZANIE CO ZYSKALISCIE ZA RZĄDÓW OBRĘBALSKIEGO? Co obiecał to zrobił i to się liczy!!!
GEODETA OSSOWSKI I KARCZEWSKI ZA BAŁAGAN W GEODEZJI pożegnali swoje urzędnicze posadki. Narobili tyle bałaganu na Czarnym, że jeszcze do dziś toczą się sprawy sądowe. POPATRZ NOWINY JELENIOGÓRSKIE Z 2002 ROKU tam Prystrom OPISYWAŁ STAJNIĘ AUGIASZA w jeleniogórskiej geodezji/ TO OBRĘBALSKI DOKONAŁ TEGO CUDU W CZERWONEJ DOLINIE Kusiaka. ZA TO MU DZIEKUJĘ.M ocherki idziemy do wyborów

Prystrom jak zmądrzeje i poprosi swoich wyborców by oddali głoe na Obrębalskiego i Pani Machałek również TO PARTYJNIAKI W JELENIEJ RZADZIĆ NIE BĘDĄ .PS.KOCHANE MOCHERKI IDZIEMY GŁOSOWAĆ 5 GRUDNIA .Zróbmy figę PO.

po cholerę nam tutaj Zawiła i te jego tramwaje!!! Miasto nie ma pieniędzy na drogi a znajdzie na tramwaje?? Zawiła chce ratować zabytki i książnice!! a Obrębalski bardziej trzeźwo stąpa po ziemi!! Kochani!!! MO co się miał nachapać dla siebie to się już nachapał!!! teraz będzie tylko działał na rzecz JG!!! a Zawiła.... miał juz swoje 5 minut!!! nie wykorzystał wtedy - nie wykorzysta i teraz!!!

ps. poza tym weźmy przykład z Wrocławia!!! dajcie szanszę Markowi uczyć sie od najlepszych!!! to ten sam komitet!!!! a Rafał jest the best - świadczą o tym KOLEJNE wyniki

Może MO dla siebie już się nachapał ale jego komitet wyborczy też na coś liczy.
Zawiła to chyba dobry wybór

We Wrocławiu wszyscy trzymają kciuki za powodzenie Pana Marka Obrębalskiego. Gratulujemy także niezłego wyniku konkurenta, jednak wierzymy w Pana Marka i wynik poparcia Jeleniogórzan, podobny jak u nas we Wrocławiu uzyskał Pan Rafał Dutkiewicz.

Może jedna lepiej, aby wrocławianie trzymali kciuki za swoich wrocławskich kandydatów, a nie za swoje podesłane kukułcze jaja

Co za k****n pisze te komentarze chwalące Obrębalskiego? Nie dość, że z jednego IP, to raz za "mocherów", raz za Wrocławiam??? Toz to rozdwojenie jaźni!!!!!!!!!!!!

W Jeleniej Górze wszystko pozostanie bez zmian czyli brud,smród i ubóstwo.Zawiła i Obrębalski to goście w czarnych długich płaszczach,którzy jeżdzą służbowymi samochodami z ciemnymi szybami nie widząc jaka naprawdę jest Jelenia Góra.Na II turę nie idę bo nie ma na kogo głosować !!

A Zawiła gra nie czysto!! Jeden koleś z jego wolontariuszy 'oklejony' plakatami PO zaczepił mnie na mieście i zaczął namawiać, by nie głosować na Marka O. Taka gra jest nie fair, dlatego na mój głos niech pan Zawiła nie liczy!!! Rozumiem kampanię wyborczą, ale ****stwa nie znoszę!!

Jak wygra Marcin Zawiła to powrót układu z przeszłości SLD-UW w nowszej wersji murowany. Liczę na rozsądek Wspólnego Miasta i PiS, na poparcie Obrębalskiego.W sejmiku będzie rządzić Dudkiewicz z PiS więc bedzie wsparcie dla Jelonki. Wszyscy śmiało do urn i wrzucamy na Marka.

Pan Zawiła przywoził najświeższe ustawy do wykorzystania w RODZINNYM INTERESIE.WYDAWNICTWO "OFEK". WYDAWALI SWOJE KSIĄŻKI KOLESIE NA KOSZT MINISTERSTWA EDUKACJI NARODOWEJ.WYDAWNICTWO ZNIKŁO Z JELENIEJ JAK POSŁEM NIE ZOSTAŁ PONOWNIE ZAWIŁA Zawiła będąc posłem dbał o interesy swojej rodziny. W firmie Pana szwagra w 1990 - 1995 roku pracowali niepełnosprawni opłacani z PFRON-u . Nidy nie zostali zatrudnieni na koszt pracodawcy .Firma mieściła się w Wojewódzkim Ośrodku Metodycznym ul. 1-go Maja 27 w Jeleniej Górze. Wcześniej w Cieplicach na Placu Piastowskim.

Wykształcony i doświadczony człowiek. Takiego Prezydenta się nie będę wstydził! Powodzenia Panie Prezydencie!

10 kwietnia Jeleniogórzanie stracili znakomitego przedstawiciela w Sejmie. Ś.p.
J.Szmajdzińskiego zastąpiła Elżbieta Zakrzewska. Wg mnie pani poseł jest miernym reprezentantem mieszkańców Kotliny Jeleniogórskiej, słabo zorientowana w realiach. Dała tego wyraz podczas kampanii samorządowej, opowiadając się za bardzo kontrowersyjnym kandydatem, który poróżnił mieszkańców Gminy Mysłakowice.
Obecnie poseł Zawiła jest, jedynym znamienitym jeleniogórskim parlamentarzystą. Powinien swojej misji nie przerywać. Zapoznałem się z poglądami pani poseł Zakrzewskiej. Wprawdzie dostrzega problemy, optuje za ich rozwiązaniem. Jej sugestie są jednak sprzeczne ze strategią rozwoju Kotliny Jeleniogórskiej. Wg mnie, pani poseł Zakrzewska służy złej sprawie, nie zapoznając się z argumentami strony przeciwnej. Nie chcę takiej parlamentarzystki.