To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zatłukł psa ramą okienną

Bestia nie człowiek: mieszkaniec gminy Janowice brutalnie zamordował psa a o zakopanie zwłok poprosił sąsiada. Zwyrodnialcowi grozi do 2 lat więzienia.

Mężczyzna zatłukł zwierzę ramą okienną. Było to wczoraj wieczorem. Sprawę policji zgłosił anonimowo jeden z mieszkańców.

- Na miejsce policjanci pojechali z weterynarzem – mówi podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Pies wabił się Kuba. Jego katem okazał się właściciel – 37-letni mieszkaniec gminy Janowice. Był on kompletnie pijany, miał prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu do wytrzeźwienia i dalszych czynności. Za zabicie zwierzęcia ze szczególnym okrucieństwem grozić mu może nawet do 2 lat pozbawienia wolności.
 

Komentarze (5)

MAM NADZIEJE,ZE PIES TRAFIL DO PSIEGO NIEBA.A BESTIA BEDZIE W WIEZIENIU OGLADAL W LUSTERKU CZY MA JESZCZE TYLEK....ABY MU DALI POPALIC!!!!! :angry: :angry: :angry:

2 lata więzienia pewnie dostanie w zawisach a powinien iść i pracować przez 2 lata społecznie w schronisku dla zwierząt

jego powinni spałować brutal nie człowiek....

Liczę , że 2 lata odsiedzi-oby tak było ! Oby tam ciężko pracował. Dziś pies mu przeszkadza , jutro - czlowiek .Nie ma litości dla zwyrodnialców .

wielka szkoda, ze piesek nie potrafił się bronić. Jeszcze większa szkoda, że w jego obronie nie stanęli sąsiedzi. Żaden PIESEK nie zasługuje na takie traktowanie, oby nasze służby które reprezentują PRAWO wymierzyli Zbrodniarzowi surową karę. Mam trzy psy i chętnie bym je napuściła na takiego typa.