To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Zapraszają na nordic walking

Ośrodek kultury w Szklarskiej Porębie chce namówić mieszkańców do spacerów z kijami. Zapewnia też pomoc instruktora.

- Szklarska Poręba i okalające ją trasy to wymarzone tereny do uprawiania tego sportu – zachęcają organizatorzy akcji. - Na wędrówkę można wybrać się samemu, lepiej i weselej jednak w grupie z instruktorem.

Wędrówki z instruktorem nordic walking będą odbywały się w środy i czwartki, o godz. 17.30 na parkingu przy sklepie „Smak” ul. 1 Maja. Spacer z instruktorem będzie trwał ok. 1,5 godziny. Odpłatność to 10 złotych na miesiąc. Więcej szczegółów w siedzibie MOKSiAL w Szklarskiej Porębie lub pod nr tel. 607 644 490.

Komentarze (1)

a czy w Jeleniej też takie akcje są lub będą??