Wysoka przegrana KPR-u

Dominika Grobelska (z piłką) była najjaśniejszym punktem drużyny. Zdobyła w sobotnim meczu 6 bramek.

Kolejnej bolesnej porażki doznały zawodniczki KPR-u Jelenia Góra w PGNiG Superlidze piłki ręcznej. W sobotę przegrały u siebie wysoko z Energą Koszalin 25:36 (9:17).

Tylko początek spotkania był wyrównany. W 9. minucie na tablicy widniał wynik 4:4. Później rywalki zdobyły pięć bramek z rzędu i w kolejnych minutach powiększały tę przewagę. Nie do zatrzymania były Hanna Sądej i Katarzyna Kołodziejska. Druga część gry była bardziej wyrównana, ale rywalki długimi minutami grały rezerwowym składem. Ich zwycięstwo ani przez moment nie było zagrożone.

KPR Jelenia Góra – Energa Koszalin 25:36 (9:17)
KPR Jelenia Góra: Hoffman, Pękalska, Janik – Grobelska 6, Mączka 5, Michalak, Nowicka i Uzar po 3, Jasińska 2, Tomczyk, Oreszczuk i Bilenia po 1, Bielecka.