To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Wyniki 3. kolejki II ligi futsalu

3. kolejki II ligi futsalu

Niżej komplet wyników oraz strzelcy bramek.

Gimnazjum numer 3 - Chojnik juniorzy 4:0

Cudyk x3, Kondrat

 

Juicee Gumee - Code Two 4:2

Korzeniowski x2, sam., Hnatów - Sidorko, Rzymek

 

ZSLiMS Karpacz - Karkonosze II 6:4

Smolak x2, Dregan x2, Smolak, Architekt - Świercz, Nicpoń x2, Okoniewski

 

Wlokbud - Jelenia Plast 1:0

Żydowicz

 

Prywaciarze - Wodnik 6:0

Winiarski x2, Czechowski, Nicpoń x2, Dariusz Celencewicz

 

Smobin Łomnica - Karkonosze I 6:3

Ślusarczyk x2, Aleksiejew, Rohoda, Kostka x2 - T.Madej x2, Goryczka

 

ECO - Nine Squad 8:3

Mendelski x2, Adamczyk, Charko x2, Wieczorkiewicz, Gałuszka x2 - Nogaś, Marczyszyn, Kierlik

 

 

 

 

 

Terminarz następnych kolejek:

 

IV kolejka – 15.12.2012 – 14:00

Gimnazjum nr 3 – Nine Squad

ECO – Karkonosze I

Code Two – Chojnik juniorzy

Karkonosze II - Juicee Gumee

Rybnica – Karpacz

Łomnica – Wodnik

 

V kolejka: 16.12.2012 – 14:00

Karkonosze I – Nine Squad

Wodnik – ECO

Chojnik juniorzy - Karkonosze II

Gimnazjum nr 3 – Code Two

Juicee Gumee – Rybnica

Karpacz – Prywaciarze

Jelenia Plast – Łomnica

Prywaciarze – Jelenia Plast

DSC_3175_filtered.jpg
DSC_3180_filtered.jpg
DSC_3183_filtered.jpg
DSC_3184_filtered.jpg
DSC_3194_filtered.jpg
DSC_3201_filtered.jpg
DSC_3204_filtered.jpg
DSC_3207_filtered.jpg
DSC_3208_filtered.jpg
DSC_3210_filtered.jpg
DSC_3212_filtered.jpg
DSC_3224_filtered.jpg
DSC_3225_filtered.jpg
DSC_3230_filtered.jpg
DSC_3237_filtered.jpg
DSC_3238_filtered.jpg
DSC_3242_filtered.jpg
DSC_3246_filtered.jpg
DSC_3251_filtered.jpg
DSC_3255_filtered.jpg
DSC_3257_filtered.jpg
DSC_3259_filtered.jpg
DSC_3260_filtered.jpg
DSC_3263_filtered.jpg
DSC_3271_filtered.jpg
DSC_3273_filtered.jpg
DSC_3277_filtered.jpg

Komentarze (8)

a zdjęcia będą....?

Dregan w meczu Karpacz-Karkonosze II szczelił 3 bramki a nie 2 !!!

i tak jest p*** a nie skoczek!: )

Ten mecz chyba przejdzie do histori JLF..: )
zacięte widowisko..
dużo bramek, kartek ,wola walki, obie drużyny na medal!

Kolego widać twoją inteligencje i na co cię stać :/ normalnie żal takich ludzi że się rodzą :/

Powiem Wam jako postronny obserwator zmagań ligowych, że czasami płakać się chce jak się na to patrzy co się dzieje na parkiecie. Jak to jest możliwe, że drużyna Gimnazjum nr 3, która na parkiecie liczy sobie czasami 220 lat wygrywa z młodymi chłopakami np. z Chojnika, przecież to jest śmieszne. Druga sprawa jak oglądałem mecz Karpacz - Karkonosze, to nasuwa się jedna myśl. Jak taki człowiek jak młody Walczak może zajmować się szkoleniem młodzieży, przecież to co on wyprawia na każdym meczu woła o pomstę do nieba. Zamiast być na ławce ze swoją drużyną, siedzi jak ta pierdoła ze swoim tatusiem przy stoliku. Przecież taki "trener" młodych ludzi powinien ich motywować, dopingować do zdrowej rywalizacji, wynik w tym przypadku jest nieważny, ważniejsze jest zachowanie zawodników i ich "trenera". Taki człowiek powinien świecić przykładem dla młodych ludzi i być dla nich autorytetem w każdej sytuacji, a tak niestety nie jest. Dlatego też jest taki poziom piłki w Jeleniej Górze i młodzi ludzie nie garną się do grania. Ja bym swojego dziecka w życiu nie wysłał na trening do takiego człowieka. Moim zdaniem robi on złą robotę, czyli po prostu niszczy młodzież, swoim postępowaniem i zachowaniem, swoimi odzywkami itd. Dopóki to się nie zmieni to nigdy nie będzie dobrej piłki w Jeleniej Górze. Druga sprawa Panie Leszku, na meczu to sędzia ma gwizdek i on decyduje, czy był aut, czy gol i czy zawodnik ma dostać żółtą kartkę czy czerwoną. Pan jest tylko i wyłącznie organizatorem ligi i chwała Panu za to. A co do sędziów, takie zachowanie jak w meczu Karkonosze - Karpacz u młodych ludzi trzeba tępić bezwzględnie czerwonymi kartkami i wyrzuceniem z boiska, bo takie zachowanie u młodego człowieka jest niedopuszczalne. To moje przemyślenia, może ktoś ma inne. Pozdrawiam.

[quote=xxx]Powiem Wam jako postronny obserwator zmagań ligowych, że czasami płakać się chce jak się na to patrzy co się dzieje na parkiecie. Jak to jest możliwe, że drużyna Gimnazjum nr 3, która na parkiecie liczy sobie czasami 220 lat wygrywa z młodymi chłopakami np. z Chojnika, przecież to jest śmieszne. Druga sprawa jak oglądałem mecz Karpacz - Karkonosze, to nasuwa się jedna myśl. Jak taki człowiek jak młody Walczak może zajmować się szkoleniem młodzieży, przecież to co on wyprawia na każdym meczu woła o pomstę do nieba. Zamiast być na ławce ze swoją drużyną, siedzi jak ta pierdoła ze swoim tatusiem przy stoliku. Przecież taki "trener" młodych ludzi powinien ich motywować, dopingować do zdrowej rywalizacji, wynik w tym przypadku jest nieważny, ważniejsze jest zachowanie zawodników i ich "trenera". Taki człowiek powinien świecić przykładem dla młodych ludzi i być dla nich autorytetem w każdej sytuacji, a tak niestety nie jest. Dlatego też jest taki poziom piłki w Jeleniej Górze i młodzi ludzie nie garną się do grania. Ja bym swojego dziecka w życiu nie wysłał na trening do takiego człowieka. Moim zdaniem robi on złą robotę, czyli po prostu niszczy młodzież, swoim postępowaniem i zachowaniem, swoimi odzywkami itd. Dopóki to się nie zmieni to nigdy nie będzie dobrej piłki w Jeleniej Górze. Druga sprawa Panie Leszku, na meczu to sędzia ma gwizdek i on decyduje, czy był aut, czy gol i czy zawodnik ma dostać żółtą kartkę czy czerwoną. Pan jest tylko i wyłącznie organizatorem ligi i chwała Panu za to. A co do sędziów, takie zachowanie jak w meczu Karkonosze - Karpacz u młodych ludzi trzeba tępić bezwzględnie czerwonymi kartkami i wyrzuceniem z boiska, bo takie zachowanie u młodego człowieka jest niedopuszczalne. To moje przemyślenia, może ktoś ma inne. Pozdrawiam.[/quote]
rozumiem że tak to wyglądało z trybun ale:
proszę też zwróćić uwagę na to że zawodnik karpacza mimo tego że nie był zainteresowany piłką tylko wleciał na hama w najmniejszego zawodnika który jest 97 rocznik to chyba też ma się coś nie tak z głową, sedzia nie wyrzucił z boiska zawodnika, karpacz "szczekał" coraz głośniej i tak wyglądało widowisko.

I po co te wpisy wyżej. Mecz był emocjonujący a sędzia ma tylko rację. I tak a nie inaczej reagował. Wleciał nie wleciał, to po co dzieci tam grają. Zrobić dla nich odrębną ligę i spokój.