To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Wyczółkowskiego i Kozia do remontu

Do końca sierpnia i końca października mają zostać wyremontowane odpowiednio ulice Wyczółkowskiego i Kozia. Postulowali o to mieszkańcy i dojeżdżający tamtędy do pracy.

Miasto właśnie ogłosiło przetarg na przebudowę obu tych odcinków. Najdłuższy 700-metrowy zostanie wyremontowany na ulicy Wyczółkowskiego tj. od ulicy Wolności do Morcinka. Nieco krótszy, bo liczący 238 metrów obejmie ulicę Kozią. Przejazd tymi drogami ma być możliwy jeszcze przed zimą.

Komentarze (3)

Miło to usłyszeć, ale w bardzo szybkim tempie, po zerwaniu mostu w Maciejowej, niszczeje nawierzchnia Łomnickiej, która też usiana jest dziurami i zmusza do slalomu.

Polecam uwadze odpowiednich służb w mieście kawałek (ok. 30m)ulicy Malczewskiego, stanowiący poligonowy dojazd do kilku bloków. Najbardziej zadziwiający i bulwersujący jest fakt "ziemi niczyjej", ponieważ nikt, tzn Spółdzielnia Mieszkaniowa ani Miejski Zarząd Dróg i Mostów nie przyznaje się do tej uliczki i nie chce od lat kilku wyremontować tego fragmentu.

i znowu brak określenia którego roku; tym razem podpowiem - przynajmniej według założeń ul. Wyczółkowskiego do końca sierpnia 2013 r. a Kozia do końca października br.