To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Wybierz najlepszego dzielnicowego

Wybierz najlepszego dzielnicowego

Oddaj głos na swojego ulubionego dzielnicowego. Jeśli jeszcze go nie znasz, a potrzebowałbyś jego pomocy, informacje o dzielnicowych znajdziesz na stronie internetowej jeleniogórskiej policji: www.jelenia-gora.policja.gov.pl w zakładce DZIELNICOWI. Zwycięzca plebiscytu zostanie nagrodzony, a głosujący, który przyśle nam maila z najciekawszym uzasadnieniem wyboru otrzyma upominek od policji.

Piszcie na adres: portal@nj24.plTen adres email jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć .

Plebiscyt trwa do 10 grudnia. GŁOSUJ TU.

Szanowni Internauci, ponieważ dochodzą do nas sygnały, że są podejrzenia o podejmowaniu działań, które sztucznie zwiększają wynik poszczególnych uczestników konkursu, wprowadzamy ograniczenia w możliwości oddania głosów z jednego numeru IP. Jak to działa? Odpowiednie skrypty uwzględnią jedynie pięć głosów na pojedyńczą kandydaturę oddanych w ciągu jednego dnia. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt: portal@nj24.pl


Komentarze (53)

a kto jest dzielnicowym osiedla Czarne? jakoś nie znam :(

Tam w zakładce "dzielnicowi" są nazwiska dzielnicowych i rejon ich działania.

Redakcjo dlaczego w rejonie działania pewnego dzielnicowego jest ulica Krasickiego Janka? Przecież takiej ulicy nie ma. Krasicki Ignacy był biskupem, pisał bajki i on jest patronem tej ulicy, a nie Janek Krasicki, działacz komunistyczny.

A to już trzeba pytać policję...

To nie jest Żwirko.

Chyba poskutkowało, teraz Krasicki jest bezimienny.

A teraz to już dobra fotografia Pana Żwirko.

Zdecydowanie PAN KRZYSZTOF ŻWIRKO służy zawsze pomocą i uwielbiany przez nasze dzieciaki trzymamy kciuki i głosujemy na Pana Krzysztofa.Pozdrawiamy!!!!!

Najlepszym Dzielnicowym jest Paweł Wódkiewicz!!!Trzymam kciuki!!

A ja tam myślę, że najlepszym dzielnicowy jest pani sierż. EWELINA KOPECKA :)

UWAŻAM EWELINE KOPECKĄ ZA NAJLEPSZEGO DZIELNICOWEGO!!!

Najlepsza kandydatka na dzielnicowego to:EWELINA KOPECKA

Najlepszy dzielnicowy to Paweł Wódkiewicz !!!!

Ewelina Kopecka naszym DZIELNICOWYM!!!

Paweł Wódkiewicz - najlepszy z najlepszych :)

a kiedy będzie konkurs na najlepszego huligana??

najlepszym dzielnicowym jest pan Wójcik ze Szklarskiej zawsze uprzejmy ale konsekwentny w tym co robi pozdrawiam

Co do tego zabezpieczenia to ono sie nie tyczy tych co maja neostrade albo cos podobnego HAHAHAHA!!!!!!!

ten konkurs to parodia jak to jest że jednego dnia ktoś ma 800 głosów a tego samego dnia wieczorem 1700 niemożliwe że nabił tyle w ciągu jednego dnia gdzie inni zbierają te głosy od początku konkursu

Zgadzam się z poprzednikiem .Nowiny organizując taki konkurs powinny tak zabezpieczyć program aby nie było możliwe dziwne skakanie z 800 głosów na 1810 w ciągu niedzieli.
Tak trzymać PANIE DZIELNICOWY SZYMULA hihihi . W CIĄGU NIEDZIELI PRZYBYŁO PANU 800 ZWOLENNIKÓW PANA CIĘŻKIEJ PRACY.Jeżeli tak dalej sprawa się potoczy to należy przypuszczać ,że uzyska Pan przynajmniej z 1 milion głosów.Trzymam Kciuki za Pana zwycięstwo

Sądzę ,że przeanalizuje ktoś dzisiejszy dzień i nagły skok w poparciu. PARODIA jak pisze poprzednik.
Nagły zwrot.Ale co się dziwić.

CZY KTOŚ ŚLEDZI TEN KONKURS Z PRZEŁOŻONYCH

CZEKAMY NA JAKIEŚ LOGICZNE WYTŁUMACZENIE ZE STRONY REDAKCJI

Panie Dzielnicowy WÓJCIK ze Szklarskiej Znamy Pana i dla nas już Pan wygrał. Pyrrusowe zwycięstwo . :woohoo:
Takie zwycięstwo jak dzisiaj zaserwował konkurent nie smakuje.

najlepszy dzielnicowy oczywiście , Paweł Wódkiewicz! ;)

proponuję unieważnić dziadostwo :)to konkurs na najlepszego hochsztaplera, a w nagrodę dołożyć kilka służb.... za to, że siedział za długo przy komputerze :))))

A gdzie nasz karpacki "przyrząd do zatrzymywania statków"?

ściema z tym konkursem. Jak Szymuli przybywa 700 głosów? Przecież na jego rejonie nie ma tylu ludzi. A Woźniczak????
Oni na siebie chyba całą noc głosowali na wzajem!!!!
Jakub Erchard to jest gość i stara się WSZYSTKIM pomóc.
Droga redakcji, zweryfikujcie te wyniki!!!!!!!!!!

czym się różni Wójcik ze Szklarskiej od tego w Jeleniej?
Poza 1784 głosami różnicy?
:0

jak można wybrać najlepszego dzielnicowego nie znając żadnego?, przecież wielu z nas nigdy nie miało do czynienia z dzielnicowym, to znaczy ,że ci głosujący i wypowiadający się mają na pieńku z prawem i dlatego posiadają wiedzę o pracy dzielnicowych?

Jak tak dalej pójdzie to asp.Radosław Szymula do końca dzisiejszego dnia będzie miał 5000 głosów :) skoro w ciągu kilku minut liczba głosów na niego ,,oddanych" wzrosła o około 100 :). :evil:

Oto przykład jak w jedną niedzielę i 1 noc panowie dzielnicowi Woźniczanka i Szymula potrafili przesunąć ilość głosów o 1000,
Ci którzy powinni stać na straży prawa świadomie je łamią. Czynią rzeczy niemożliwe!!!!!!!!!!!!!

Jestem starszym już człowiekiem nie potrafię łamać kodów i nie potrafię w ciągu nocy zagłosować 1000 razy na swojego wybrańca, poza tym byłoby to nieuczciwe.
Mam czas przyglądałem się konkursowi sądziłem ,że jak biorą w tym udział policjanci to będzie uczciwie. Widać ,że rychu krzychu a teraz i Radosław i Tomasz to jedna klika. jak się jest młodym policjantem to można więcej niż staremu. Straciłem szacunek do tych Panów. Wypowiadam się za siebie ale tak myśli wiele starszych osób z którymi spotykam się na ryneczku.
Panowie wstydzić się a nie g****o uśmiechać. Żenada i KICHA do d..... z takim konkursem jak policjanci głosują na siebie samych. Poprzednik już napisał tak dla tych dwóch panów po tyle dodatkowych służb ile sami na siebie oddali głosów.
Mam rozpisany każdy dzień i liczbę oddawanych głosów na każdego/proporcja była zachowana do soboty. Panowie w/w wyłamali się I powinni być wykluczeni z udziału.
SĄDZĄ ,ZE NIKT TEMU SIĘ NIE PRZYGLĄDA.

Będę obserwował do końca konkurs i zachowanie redakcji. Sądzę ,że przestaniemy kupować tę gazetę jeżeli coś z tym nie zrobi bo przyczyniła się do tego,że liczy się kolesiostwo
/ jeden komisariat/i cwaniactwo.

Uważam ,że policjant dobry policjant musi sobie radzić ze wszystkimi sytuacjami i kombinować na wszelkie sposoby wiec nie piszcie bzdur ze łamia prawo głosujac na siebie czy jak znajomi glosuja na nich ale cos robia radza sobie a ci ktorzy tak twierdza sa poprostu niezaradni i zazdrośni Pozdrawiam i gratuluje zaradnosci chopakom.

Jak jesteś taki uczciwy za jakiego się uważasz, to podaj swoje nazwisko i wtedy wyrażaj opinię z nazwiskami o innych "BOHATERZE".....

Jak Wódkiewicz z Wójcikiem napędzali głosy to nikt nie miał uwag ! Pytam więc, dlaczego tak wszyscy czepiacie się Radka ! Najlepszego dzielnicowego pod słońcem : gratuluje Radzio !!!

To niemożliwe żeby sam na siebie ktoś oddał tyle głosów. Skoro asp.Radosław Szymula ma tyle głosów to znaczy że skoro ktoś poświęca również na niego dużo czasu by dać mu tyle głosów to znaczy, że jest lubianym oraz naprawdę dobrym DZIELNICOWYM. Więc nie rozumiem o co ludziom chodzi. :pinch:

Jestem cywilem i dla mnie dziwnym jest pisanie przez policjantów ,że dobry policjant musi sobie radzić kombinować i popiera,że sami na siebie głosują./brawo radziu/

Dla mnie i moich znajomych cywili ten konkurs był dobrą zabawą , przesyłaliśmy sobie linki z konkursu do znajomych niekiedy i do innego województwa. Mieszkamy w takim rejonie, że ludzie przyjeżdżają cały rok -siłą rzeczy - mają kontakt również z POLICJĄ i z niektórymi policjantami szczególnie w miejscowościach bardziej turystycznych niż Jelenia Góra .
Była fajna zabawa dzwoniliśmy do siebie prosili o głos na naszego dzielnicowego tym samym my odwdzięczamy się im/// przecież takie konkursy są w całej POLSCE/// i do piątku to był nasz konkurs nasza zabawa MY CYWILE KONKUROWALIŚMY ZE SOBĄ = bo z taką myślą został przez Gazetę i Kierownictwo Komendy zorganizowany.
Jeżeli się tu mylę przepraszam !!!!!!!!
W niedzielę rozdzwoniły się do mnie telefony od znajomych Z PYTANIEM co się dzieje i że już w tym nie chcą brać udziału.
WSZYSTKICH MOICH PRZYJACIÓŁ PRZEPRASZAM ZA NIEKTÓRYCH POLICJANTÓW KTÓRZY NIE ZROZUMIELI PRZESŁANIA.
Policjanci bawcie się , głosujcie na siebie to Wasza piaskownica, wrzucajcie sobie sami na siebie głosiki. Ordery odpierzecie zapewne BARDZO ZASŁUŻENIE.

NAS CYWILI pozbawiliście dobrej zabawy, dzięki niej znali WAS ludzie z całej POLSKI.Czytali gazetę interesowali się zdarzeniami....
My się z tego wyłączamy i BAWCIE SIĘ SAMI Z SOBĄ. tylko CZZZZZY O TO CHODZI ?????????????????

Pan Wójcik ze Szklarskiej to naprawdę dobry Policjant,jest młody,miły i ma dużo znajomych którzy chętnie na niego głosują,czy to jest złe -nie sądzę.

jestem że Pan Wójcik jest świetnym dzielnicowym, nie nadużywa władzy. Spotkałam się już z kilkoma kontrolami itp w różnych miejscach i TYLKO on było uprzejmy i miły. Uważam że zasługuje na taką ilość punktów.

Witam wszystkich zainteresowanych konkursem! Jestem turystką i miałam kontakt z dzielnicowym Wójcikiem, to człowiek, który stoi na straży prawa(ukarał mnie mandatem), ale jednoczesnie jest człowiekiem, który ma swoje morale i żyje w zgodzie ze sobą i z prawem. Służy pomocą i dobrą radą. Potrafi wyważyć powagę sytuacji i podjąć odpowiednie kroki. Nienadużywa swojej władzy i nie walczy o zwycięstwo, bo to ludzie ocenią jego postępowanie.Chwałą i zwycięstwem cieszymy się przez chwilę, a z ludźmi żyjemy na codzień. Dobry policjant, to taki, który pokaże zagrożenie,wymierzy karę, bo taki jego obowiązek i spowoduje, że ludzie przemyślą swoje postępowanie i nie powtórzą swojego błędu. Jeśli o mnie chodzi to spotkanie z Dzielnicowym Wójcikiem przynisło same korzyści. Dla mnie On już wygrał, tak jak dla wielu innych osób.Zyczę sobie i innym, aby takich policjantów było więcej. Taki jest Dzielnicowy Wójcik. Życzę powodzenia i dalszych sukcesów w pracy Panie Dominiku.

no Skiba przez 2 noce napędził 1700 głosów :woohoo: gratuluje dzielnicowemu :evil: musi być z siebie dumny ..........

Bartosz Klim, za rodzina słowem silna i całokształt:)

mysle ,ze nie jest wazne kto wygra na pokaz,wygrywa ten kto pomaganam w zyciu,kto ma dobre słowo i chyba to sie liczy?

Paweł Wódkiewicz najlepszy dzielnicowy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

A gdzie są Dzielnicowi np Wojanowa ? Mysłakowic ? Karpnik ? Łomnicy itd
Czy to tylko konkurs dla wybranych ? :pinch:

Z tym Wojcikiem ze Szklarskiej to uwazajcie bo to paparazzi,ktory lubi swoim prywatnym fonem robic zdjecia podczas "interwencji".A potem sie nimi chwali i pokazuje obcym.Co bedzie jak sie mezowie dowiedza?

i już odzywają się zazdrośnicy którzy mogą wyrzucić swoje bóle na forum żenada panie "maksymilian"

Proponuje aby za pierwsze miejsce w tym konkursie nagroda byl fotopstryk !Wtedy paparazzi Wojcik odda na siebie 10.000 glosow,wygra konkurs i w koncu sie dowartosciuje !!!Kto taka miernote zrobil dzielnicowym??

Panie Maksymilnianie co cie interesuje ja i mój mąż. !!!!!!!!!!

Czy twoja ,żona wie co ty robisz????????
Nieładnie wyżywać się na innych za swoje słabości i ułomności.
Zazdrościsz innym,że mają twarz i odwagę.
Należysz do tych co kobiecie zrobi dziecko i powie ,że "mnie tu nie było"Za błędy się płaci.
Przecież ty też gdzieś pracujesz, a może prowadzisz knajpę i jak petent cię wkurzy to plujesz w złości do posiłków i sikasz do kawy.
OHYYYYYYYYYYYDA!!!!!

:s :P :lol: :kiss: :0 :evil: :s :whistle: :unsure: :woohoo: :lol: :lol: :silly: :silly: :angry: :0 :X :side: ;) :whistle: :huh: :unsure: :pinch:

ciekawe jak ten konkurs rozstrzygną jutro- czy podliczając te głosy nabite z jednego komputera? ciekawe :evil:

w ogóle po co taki konkurs? śmieszne to - lepiej nagrodę przeznaczyć dla "psów" ,ale ze schroniska :)))