To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Wojskowy lider gromi Orlika

Szósta seria meczów w jeleniogórskiej klasie okręgowej obfitowała w strzeleckie popisy piłkarskich drużyn z czołówki tabeli. Najefektowniejsze, 7:2 było zwycięstwo Twardego Świętoszów w konfrontacji z Orlikiem Węgliniec. Łupem bramkowym podzielili się Dariusz Łojko i Krystian Chruścicki po 2, Marcin Łojko, Daniel i Janusz Szkarapat po 1.

Drugi w lidze zespół Piasta Wykroty pokonał 4:0 lwóweckich Czarnych. Cenną wygraną 4:1 w Raciborowicach zanotowali futboliści dziwiszowskiego Piasta. Nadal nie wiedzie się zawodnikom Łużyc, którzy doznali porażki 0:3 w Kamiennej Górze z Olimpią.

Za największą niespodziankę trzeba uznać komplet punktów zawodników z Pieńska na boisku Gryfa w Gryfowie Śl. Hutnik wygrał 5:3, choć do przerwy było 2:3. Bezbramkowym remisem zakończyło się spotkanie Leśnika Osiecznica z „lotnikami” z Jeżowa Sudeckiego. Podział punktów (1:1) po golach Mateusza Kowalskiego i Zbigniewa Grzybowskiego odnotowano też w meczu Victorii Ruszów z GKS-em Warta Bolesławiecka. Spadkowicz z IV ligi Piast Zawidów pokonał Włókniarza Leśna 2:1.

 

Komentarze (2)

misia Hutnik Pieńsk nie jest beniaminkiem !!!!