To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Wodnik w nowej siedzibie za 1,1 mln złotych

Wodnik w nowej siedzibie za 1,1 mln złotych

900 tysięcy złotych kosztował budynek, 200 tysięcy złotych remont. - Zwróci się w ciągu 2,5 roku – mówi prezes Wojciech Jastrzębski. I nie będzie to miało wpływu na ceny wody.

- Będziemy mieli spore oszczędności, bo zwolniliśmy budynek przy ul. Gimnazjalnej. Wynajmowaliśmy go, czynsz dzierżawny był spory – mówi prezes Wojciech Jastrzębski. Wynosił kilka tysięcy złotych miesięcznie.

W budynku tym mieściło się Biuro Obsługi Klienta. - Warunki nie był zbyt komfortowe, klienci nie mogli swobodnie porozmawiać o swoich sprawach – mówi W. Jastrzębski. - Tu mamy lepsze warunki, można z każdym rozmawiać indywidualnie.

Inna sprawa, że właściciel budynku przy Gimnazjalnej miał plany inwestycyjne. - Tak czy inaczej, wiedzieliśmy, że będziemy musieli zwolnić tamten budynek z końcem tego roku – mówi.

Wodnik w 2009 roku kupił za 900 tysięcy złotych budynek przy placu Piastowskim, dosłownie 200 metrów od dotychczasowej siedziby. To budynek przy sklepie „Żabka”, niegdyś mieścił się w nim PFRON. Od kilku dobrych lat stał pusty. - Musieliśmy odnowić pomieszczenia, no i dostosować sieć internetową i telefoniczną – mówi prezes. - Przy okazji kupiliśmy nową centralkę telefoniczną, bo stara nie zdawała rezultatu. Mamy 17 tysięcy klientów, co miesiąc wystawiamy tyle faktur, dziennie odbieramy po 300-400 telefonów. Przy starej centralce często nie można było się dodzwonić, teraz można zadzwonić bezpośrednio do każdego biurka.

Jak mówi, remont nie był drogi, to raptem 200 tysięcy złotych.
W nowej siedzibie przy placu Piastowskim 21 na dole mieści się Biuro Obsługi Klienta, przeniesione z Gimnazjalnej. Ludzie mogą przyjść i porozmawiać w dużo lepszych warunkach. Na piętrze jest sekretariat i gabinet prezesa. Na wysokości pierwszego piętra przebito ścianę i można przejść do sąsiedniego budynku. Tam mieszczą się kadry i biura realizowanego projektu unijnego.

W dotychczasowej siedzibie Wodnika pozostały niektóre biura a także dział windykacji. Tam trafiają klienci, którzy mają zaległości i np. chcą podpisać porozumienia w sprawie rozłożenia ich na raty.

Telefon do biura obsługi klienta to 75 73 03 500.

 

Wodnik w nowej siedzibie za 1,1 mln złotych
Wodnik w nowej siedzibie za 1,1 mln złotych
Wodnik w nowej siedzibie za 1,1 mln złotych
Wodnik w nowej siedzibie za 1,1 mln złotych

Komentarze (12)

Chyba kupię sobie nowe bmw i nie będzie to miało wpływu na moje wydatki.

Chyba sobie kupię nowe bmw i nie będzie miało to wpływu na moje wydatki.

Prezes przekonał mnie. Chyba kupię sobie nowego mercedesa i nie będzie to miało wpływu na moje wydatki.

Teraz Wodnik dysponuje dwoma budynkami, wzrosną koszty, czy nie mozna wszystkich wydziałów ulokować w jednym budynku. Aa może niedługo piękny budyneczek zostanie wystawiony za bezcen na przetarg?

a zaraz po tym pismo do urzedu miasta o zwiekszenie cen za wode bo ponieslismy duze koszty tere fere kuku a ty wodobiorco czekaj na zmiane cen i sie denerwuj, a jeszcze troszke to przy tych cenach zarosniemy brudem a co dopiero po zmianach

Teraz już wiadomo dlaczego tak wysokie ceny za wodę i ścieki, paranoja.

NAJPIERW PODNIEŚLI CENY WODY O 40 % A TERAZ KUPILI BUDYNEK ZA MILION I JESZCZE PREZESIUNIO "POCIESZA" ŻE NIE BĘDZIE TO MIAŁO WPŁYWU NA CENY WODY. PO CO TA CHIPOKRYZJA?

pan j.juz rozwalil jeden zaklad w podgorzynie to wedle niego czas juz na drugi pozyjemy zobaczymy a jak ktos juz zaczal rozwalanie to nie popusci

jeszcze takich zlodzieji jelenia nie miala . teraz dla swojej wygody chca liczniki radiowe wprowadzac i my mamy je kupic !!!!! to sie w pale nie mieści

tylko TY możesz wziąć się za ten wyciek naszej gotówki

Co tam Wodnik... Temat wody Roberta wcale nie kręci, przecież jej nie potrzebuje, bo się nie myje. Wyciek gotówki też go nie interesuje bo jej nigdy nie miał a poza tym jest zajęty pracą zawodową w agencji opiekuńczej JÓRKA UBKA :lol: