To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Witold Rudolf burmistrzem Piechowic!

Witold Rudolf burmistrzem Piechowic!

W wyborach pokonał on dotychczasową burmistrz Zofię Grabias – Baranowską.

Z nieoficjalnych jeszcze informacji wynika, że Rudolf zdobył ponad 1200 głosów, jego kontrkandydatka - 900. Kandydat komitetu Wspólnota Jeleniogórska zwyciężył we wszystkich czterech obwodach do głosowania.

.

Komentarze (9)

Gratuluję. Jeżeli działalność pana Rudolfa jako burmistrza będzie równie aktywna i efektywna jak kampania wyborcza... gratuluję wszystkim mieszkańcom Piechowic.

BRAWA dla wyborców. Piechowice mają rozumnych mieszkańców. Dla przegranej pani burmistrz to ocena za cztery lata pracy. Dla nowego burmistrza ciężki kawałek chleba. Gratulacje Panie Rudolf.Tak trzymać.

Pani Zofia chyba zlekceważyła przeciwnika i uśpiła swoją czujność. Czy Ejnik wykonał strategiczny manewr? Czy może otrzymał w przeddzień II tury propozycję nie do odrzucenia?
Piechowice to piękna dzielnica Kotliny Jeleniogórskiej. Warto o to miasto dbać, wsłuch***ąc sie w głos jej mieszkańców. Gratulacje dla Rudolfa.

czy człowiek porządny i uczciwy pozwoliłby na tak ****ską i podłą
kampanię????

Jaką ****ską kampanie On przecież wytknął kłamstwa p. burmistrz.
Jeżeli mówił nieprawdę, to dlaczego nie pozwała go do sądu w trybie wyborczym.
To pani ZGB powinna przeprosić wszystkich mówiących publicznie prawdę o jej rządach za nazywanie ich kłamcami oraz straszenie zwolnieniami z pracy

****ską i podłą kampanię prowadziła ZGB, która uważała, że wszyscy są źli, którzy odważyli się z nią konkurować. Każdego oblewała gównem w informatorach Piechowickich. Najgorsze jest to, że dalej tak myśli: to ludzie źle zagłosowali, ona sama przecież jest najlepsza. Zlekceważyła wyborców i kontrkandydatów i poniosła za to karę. Gratulacje dla p. Rudolfa, z 15% poparcia w I turze wygrać wybory to naprawdę wyczyn.

Gratulacje dla Pana Rudolfa, a mieszkańcom Piechowic - gratulacje.Będziemy obserwować poczynania nowych wójtów w gminach: Piechowice i Janowice Wielkie. Macie Panowie teraz pole do popisu. Życzę powodzenia i sukcesów, licząc na powiew świeżości i rozsądku, a nade wszystko dobrą służbę na rzecz mieszkańców.

:P :P

dlaczego w ludziach jest tyle złego nastawienia do innych Pani ZGB była dobrym burmistrzem. Nowy Pan Burmistrz będzie miał ocenę za rok.... Czy będzie dobry czas pokaże, ale należy zastanowić się, czy ktoś , kto nigdy nie zarządzał to wtych trudnych czasach to dobry wybór. Oczywiście śpiewając w zespole można zyskać przyjaźń innych, tylko czy to pozwoli na sprawność samorządową??? Oby tak się stało i nowy Pan Burmistrz nie poprowadził Piechowic do !!!!!!!!!!!!!!!!