To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Wiosenny Kompas Górski już na majówkę!

Wiosenny Kompas Górski już na majówkę!

Wiosenne wydanie Kompasu Górskiego - jedyny w swoim rodzaju przewodnik na rozpoczynający się właśnie sezon turystyczny trafi w ręce czytelników już 30 kwietnia! Nietuzinkowe wydawnictwo, przygotowane wspólnie przez Fundację Nowin Jeleniogórskich i naszą redakcję, będzie dodatkiem do wydania „Nowin Jeleniogórskich” z 1 maja 2018 r. Bezpłatne egzemplarze wiosennego „Kompasu” trafią także do puntów informacji turystycznej i obiektów turystycznych w całym regionie. Znaleźć można je będzie w dobrych hotelach, biurach podróży, obiektach uzdrowiskowych, sportowych i rekreacyjnych. Znacząca część 30-tysięcznego nakładu drukowanej postaci wydawnictwa trafi też do ważnych punktów dystrybucji w innych częściach Polski.

Takiego przewodnika nie może zabraknąć w ekwipunku turysty i domach mieszkańców regionu ceniących aktywny wypoczynek w naszej wspaniałej krainie.
Na stronach wiosennego Kompasu Górskiego 2018 mi.in.: wszelkiego rodzaju atrakcje regionu, propozycje ciekawych wycieczek, opisy miejsc, które warto poznać, walory Karkonoskiego Parku Narodowego, skarby krainy Ducha Gór, pomysły na zabicie nudy, kiedy ładnej pogody brak, największe i najciekawsze imprezy wiosny oraz lata 2018, jakich nie można przegapić, ważne rady dotyczące bezpieczeństwa w górach oraz mnóstwo innych informacji przydatnych dla mieszkańców regionu i odwiedzających nas gości.

Uwaga! Ponieważ zależy nam na możliwie najbardziej aktualnej treści naszego przewodnika, jego zawartość opracowujemy praktycznie do ostatniej chwili. To ostatni czas na wzbogacenie wiosennego Kompasu Górskiego publikacjami promującymi atrakcje i bazę turystyczną naszego regionu. Wszystkich zainteresowanych współpracą przy współtworzeniu wydawnictwa, które dostępne będzie w postaci drukowanej i elektronicznej, prosimy o pilny kontakt z Fundacją Nowin Jeleniogórskich (tel. 756424420, e-mail: fundacja@fundacjanj.org). Zapraszamy do współpracy!