To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Wieczorem po pomoc do szpitala

Wieczorem po pomoc do szpitala

Od 1 marca chorzy nie będą wieczorami i w nocy chodzili do lekarza do przychodni przy ul. Różyckiego, ale do Szpitala Wojewódzkiego przy ul. Ogińskiego.

W Jeleniej Górze i powiecie jeleniogórskim nocne i świąteczne dyżury lekarskie będą pełnione w szpitalu przy ul Ogińskiego. Nad zdrowiem w 148-tysięcznym regionie czuwać będą od godz. 18.00 do rana trzy zespoły lekarskie.

- Wpłynęły dwie oferty - od szpitala i z Multi - Medyka, konkurs wygrał szpital – mówi Joanna Mierzwińska z Narodowego Funduszu Zdrowia we Wrocławiu.

Dotychczas jeleniogórzanie obsługiwani byli przez Multi – Medyk przy ul. Różyckiego.

Komentarze (8)

...

szpital wygrał bo musiał wygrać
PO rządzi
trzeba było szpital dofinansować.
kolejny zresztą raz.
A to, że mieszkaniec karpacza będzie musiał zapierda lać w nocy do Jeleniej Góry to już nikogo nie interesuje.

KIEDYS MUSIALAM SKORZYSTAC Z USLUG NA ROZYCKIEGO..JESTEM POD OPIEKA "PROMEDU" I MYSLALAM,ZE BEDZIE JAK ZAWSZE..CZYLI OK.JEDNAK TRAFILAM NA WIEKOWA DAME,KTORA PRZYJELA MNIE W MASCE P/ BAKTERYJNEJ!!!I MRUCZAC POD NOSEM ,NAWET NIE BADALA MNIE STWIERDZILA ,ZE JESTEM ZDROWA.MUSIELISMY WZYWAC PRYWATNIE LEKARZA DO DOMU,BO POGOTOWIE ODSYLALO MNIE DO W/W PLACOWKI. :X

Brawo!! Mi się to podoba i tak są lekarze na miejscu a w razie czego do szpitala niedaleko:) A w promedzie zawsze niemiła obsługa jak by za kare człowiek specjalnie chorował. Brawo dla Szpitala Gratulację!!

Nareszcie dochtorzy nie będą się wysypiać po i przed dyżurami w swoich prywatnych firmach.

W Promedzie byłam na szczęście tylko raz, z synem. Przyjmowała młoda, niesympatyczna bardzo lekarka. Czuliśmy się jak intruzi.

OPIEKĘ nad pacjentami musi sprawować 3 lekarzy tak stanowi umowa z NFZ - napewno tego nie dotrzymają - dowód nikt nie chciał wypełnić warunków NFZ.
Zwiększymy przychód ale jeszcze bardziej ilość kłopotów i kosztów,

Bardzo dobrze się stało. Szpital się bardziej do tego nadaje niż prywatna firma doktora Krzysztofa .P. Przynajmniej zysk osiągnie szpital a nie prywaty lekarz bo akurat miał pomysł i wymiślił nzoz multi-med. Na różyckiego robili łaskę że przyjmą pacjenta a i tak często trzeba było szukać pomocy w szpitalu