To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

W Szklarskiej wygrał Sokoliński

Grzegorz Sokoliński z lokalnego komitetu Teraz Szklarska wygrał w I turze wybory na burmistrza Szklarskiej Poręby. Dostał ponad 1600 głosów, podczas gdy Mirosław Graf (PO) prawie dwa razy mniej. Trzeci kandydat Benedykt Grzelązka dostał niespełna 200 głosów.

Sokoliński w poprzedniej kadencji był przewodniczącym Rady Miasta. Na stanowisku burmistrza zastąpi Arkadiusza Wichniaka, który tym razem startował z listy SLD w wyborach do Rady Powiatu Jeleniogórskiego. Według wstępnych wyników zdobył mandat radnego powiatowego.


Komentarze (24)

No to Panie Sokoliński czas pokazać jak bardzo ważni dla Pana są mieszkańcy.....mam wrażenie,że do tej pory nasze dobro nie było specjalnie najważniejsze. Życzę powodzenia!!!

I znów Baśka przyjęcie weselne przygotowała, a to stypa się okazała.
:lol: :lol: :lol: :lol:
Ubeku. Pozdrów tatkę.
:lol: :lol: :lol:
Robciu. Znów nie zostaniesz sekretarzem.
:lol: :lol: :lol:
Boluś. Smutki możesz zabutelkować
:lol: :lol: :lol:
Miro. Drugiej serii skoków nie będzie.
:lol: :lol: :lol:

Jad ci po brodzie kapie :angry: Brawo! Zdrowo myślący mieszkańcy wybrali najlepszych !!!
Brawo Szklarskoporębianie :lol: Tak trzymać :lol:

pensjonat wam aads i dar zabrano?

Akurat mnie nie zabrał nic!!!!! ale i w niczym nie pomógł....Pana Sokolińskiego specjalizacja to rzucanie kłód pod nogi.

dar napisał:
Akurat mnie nie zabrał nic!!!!! ale i w niczym nie pomógł....Pana Sokolińskiego specjalizacja to rzucanie kłód pod nogi.

To P.Sokoliński i P.Wichniak doprowadzili do tego,że mamy nowy wyciąg na Szrenicę !Nie wspomnę już o innych wspaniałych rzeczach które zrobili.Szklarska nareszcie jest miastem o którym się mówi/pozytywnie/nie tylko w Polsce ale i w swiecie :lol:

Nie ma się co przejmowac ujadaniem.
Wynik Grafa jest wprost proporcjonalnych do jego umiejętności skoczka narciarskiego. Wynik ekipy solińskiego świadczy o wysokim poparciu rozpoczętych 4 lata temu zmian.
Warto podac, że z komitetu Teraz Szklarska weszło 11 radnych na 15 wszystkich mandatów. To jest nokaut.
Każda rada musi miec swojego jasia fasole. I ta również będzie takiego miała.

Dobrze,że było co zabierać :P :P :P

Wynik wyborów świadczy jedynie o tym jak skutecznym pismem jest gazeta miejska i prawdy w niej zawarte pisane przez anonimowych autorów.Za te prawdy płaciliśmy wszyscy jak za zboże i będziemy płacić nadal.
Pozdrawiam :woohoo: :woohoo: :woohoo:

jasne
A Mirek jest geniuszem.
Tylko się mieszkańcy na nim nie poznali.
A świstaki zawijają sreberka.

Ale, że Duk dostał się to się dziwię. Urzędniczek, taksiorek i radny. Wasz & Go. Trzy w jednym. Podobno grzecznością nie grzeszy. :D

Duk z pracy w urzędzie będzie musiał zrezygnować.
Albo zrezygnować z mandatu radnego.
I będą nowe wybory.
A wówczas może się Jurek załapie. :P

Powiem wprost Ci z mieszkańców,którzy interesują się sprawami miasta czerpiąc wiedzę z BIP {nie zaś z gazety miejskiej} na pewno nie zagłosowali na osoby z poprzedniej kadencji.
Mirkowi gratuluję dobrego wyniku,
"świstakom" życzę poczucia dobrze spełnionego obowiązku przy zawijaniu w sreberka każdej żle podjętej decyzji dla dobra wszystkich Tych co oddali na nich głos.
Pozdrawiam

Wynik wyborów świadczy jedynie o tym jak głeboko w d...e mamy prawdy rozgłaszane przez nie "anonimowych"wichrzycieli którym Szklarska już dawno powiedziała VON !!!

Z pewnością mieszkańcy którzy czerpią wiedzę z BIP zagłosowali na Mirka. Zwłaszcza w średniej wieku 60+.

A już pakujecie się w Belwedrze? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

kto wie jak wypadła ZYTA ?

Szanowni zwolennicy poprzednich i obecnych władz w swoich ****skich komentarzach kogoś mi przypominacie,już wiem swoich MISTRZÓW.Brawo,brawo przez minione cztery lata byliście pojętnymi uczniami tak więc czas na waszą edukację nie został zmarnowany,w przeciwieństwie do czasu tych co myślą inaczej.
Pozdrawiam

Szklarska to wiocha i taka pozostanie a ten Sokolinski to marionetka a w radzie miejskiej pielegniarki,taksowkarze i bezradni !!! Pokolenie FWP !!! Graf mial pomysl na rozwoj a tak teraz bedzie niedorozwoj !!!

Jasne, że Graf mia pomysł na rozwój.
Tyko go nie opublikował
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

super nareszcie -- jest jak być powinno już dawno-
super człowiek na czele -
do roboty i zmian na lepsze -
turystyka górą to nasze credo
na sukces SZKLARSKIEJ i okolicy
ale i zdrowy rozsądek który już było u Pana G. Sokolińskiego widać wcześniej
NO NARESZCIE i POWODZENIA

Sokoliński to znany społecznik, swoją pozycje w mieście budował bardzo długo. Zaangażowania w żaden sposób nie można mu odmówić, jest też zręczny medialnie, wie jak sieci zarzucać żeby złowić jak najwięcej wyborców....wad jak każdy z nas trochę ma, jest min. wrażliwy na uderzenia wody sodowej do głowy. Jeśli tylko upuści trochę bąbelków będzie dobrym gospodarzem, choć opinie może popsuć mu zastępca

konik napisał:
Szklarska to wiocha i taka pozostanie a ten Sokolinski to marionetka a w radzie miejskiej pielegniarki,taksowkarze i bezradni !!! Pokolenie FWP !!! Graf mial pomysl na rozwoj a tak teraz bedzie niedorozwoj !!!

Graf burmistrzem Szklarskiej ?!!!
Toż to byłby dopiero niedorozwój!
Pomysł to pewnie i miał ale na swój rozwój przede wszystkim.Sądząc po tym co ten Pan robił do tej pory to nawet pomysłu na swój rozwój nie miał :P