Po tym terminie biegacze zapłacą za start 80 złotych. Dla zawodniczek i zawodników w wieku powyżej 60 lat, bez względu na termin, opłata wynosi 40 złotych.
Im bliżej Biegu Niepodległości, tym większe prawdopodobieństwo, że miejsc na liście startowej ze względu na ustalony limit 600 biegaczy, po prostu zabraknie – mówi Bolesław Kozłowicz. - Jeśli limit startujących nie zostanie wyczerpany, zapisy będą przyjmowane w biurze zawodów na cieplickim Placu Piastowskim już w piątek, w godzinach 17.00 – 20.00 i w niedzielę, w dniu wydawania pakietów startowych, w godzinach 8.00 – 10.20. Zapisy elektroniczne TUTAJ
W jeleniogórski biegu będzie rywalizacja indywidualna (open i w kategoriach wiekowych) i drużynowa. Linie mety, bazę biegu i biuro zawodów tradycyjnie zlokalizowano na Placu Piastowskim. Powrotny, bezpłatny transport zawodników na Plac Ratuszowy podstawionymi autobusami MZK. Na starcie w obu miejscach (Plac Ratuszowy i zajezdnia MZK)), działał będzie depozyt, odbiór pozostawionych rzeczy osobistych będzie możliwy na mecie.
Poniżej zdjęcia z ubiegłorocznej edycji imprezy.
Komentarze (4)
To skandal.Tylko 10 km?Powinno być 100 km na stulecie.
60 zł za 10 km bieg? Skąd taka cena? W Jeleniej Górze nawet bieganie jest najdroższe w Polsce.
Mało tego, cena przed startem zostaje gwałtownie zawyżona. Niestety nie jestem wstanie na dzień dzisiejszy odpowiedzieć czy w tym dniu nie będę zajęta. Ale to jest czyste zdzierstwo by w dniu startu płacić krocie za start w biegu. Ale organizator jest zachłanny, co chwila buja się po świecie a tu taka drożyzna, skandal.
Nie można być tak pazernym panie organizatorze, jeden z najdroższych biegów w Polsce. W Kowarach też po tylu udanych edycjach nastąpiła zmiana organizatora i co słabo: brak nagród i wpisowe w górę.