To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Ukradł wielki bilboard

Fot. KPP Jawor

Wielki baner ustawiony przy krajowej „3”, a przewrócony przez ostatnie wichury, wraz ze stelażem zabrał sobie do domu mieszkaniec gminy Bolków. Kradzież wydaje się nieco absurdalna, ale sprawca tłumaczył, że znalazł zastosowanie dla wielkiej plastikowej płachty.

Informacja o kradzieży wielkiego bilboardu o wartości 7 tys. zł trafiła do policjantów tuż po mocnych wichurach. Instalacja ustawiona pomiędzy Kaczorowem a Mysłowem została obalona przez wiatr, a firma odpowiedzialna za tę reklamę miała w planie jej ponowne wyeksponowanie. Policjanci po krótkim śledztwie wytypowali podejrzanego o kradzież bilboardu. I rzeczywiście na podwórku 27-letniego mężczyzny z podbolkowskiej wsi znaleziono wielką płachtę reklamy, deski rusztowania oraz odciągi. Wszystko to wróciło do właściciela, ale też wciąż trwają poszukiwania pozostałych elementów instalacji. 27-latek wyjaśnił, że bilboard planował wykorzystać jako plandekę, a z desek chciał zbić podest. Za kradzież sąd może go posłać za kratki nawet na pięć lat.  

billboard1.jpg
billboard2.jpg
billboard3.jpg
billboard4.jpg
billboard5.jpg
billboard6.jpg

Komentarze (7)

karać to się powinno tych, co stawiają te reklamowe góvna przy drogach.

Uhahałem się po pachy . Se zobaczył i se wziął :D Ot ideologia. Pozdrowienia dla pana z Bolkowa

Tyle minusów dostałem- to chyba cały Bolków minusował bo wspierają lokalnego zbieracza czyjejś własności. Oj smutne to

znalezione nie kradzione

A za ustawienie bilboard'u który zagrażał bezpieczeństwu będą wyciągnięte konsekwencje ?

Cieńki Bolek z pięknego Bolkowa.

.. z Kaczorowem to mam bardzo smutne skojarzenia,bo tam bylem juz zareczony z sp.Zosia,ale zostala mi ona zabrana przez fajtlape edka