To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Uderzył w ekskluzywne auto

Uderzył w ekskluzywne auto

Samochód kierowcy z Bolesławca - Audi A8 miał zaledwie kilka zadrapań po zderzeniu z Golfem. Uszkodzenia drugiego auta były większe, ale grunt, że nikomu się nic nie stało.

Kolizja miała miejsce o godz. 16:40 na ul. Złotniczej/Wiejskiej przed wjazdem na most. Kierowca Golfa nie zdążył zareagować, gdy jadący przed nim kierowca audi A8 zahamował. W efekcie uderzył w jego tył uszkadzając zderzak i maskę. Na szczęście nikt nie ucierpiał. Sprawca i poszkodowany szybko dogadali się spisując oświadczenie bez udziału policji.
 
Uderzył w ekskluzywne auto
Uderzył w ekskluzywne auto
Uderzył w ekskluzywne auto

Komentarze (11)

Szkoda że haka nie miał, by się kierowca golfa od razu nauczył trzymać na dystans. ;)

...a GOLFIK - znając życie - to pewnie miał rejstrację DJE... czy coś w teń deseń :-)))))) i siedział cały czas na "tyłku" audikowi - bo to przecież taki "miszcz" kierownicy :-)))))))

"miał zaledwie kilka zadrapań po zderzeniu" A to się dopiero okaże jak zderzak zdejmą i podłogę bagażnika obejrzą. Kilka zadrapań może się przekształcić w grubszą robotę.

... na pierwszym zdjęciu widać literkę "E" prawdopodobnie z rejestracji DJE. Spodnie w stylu "dekatyzowane" również świadczą o prawdopodobnym pochodzeniu wiejskim. Buziaki dla buraków

na pierwszym zdjęciu widac sztuczną mgłę.

ja jednak mysle ze sam zostałeś "spłodzony" przez uzytkownika rejestracji DJE

CO SIE CZEPIACIE DJE? MACIE JAKIS KOMPLEKS? W KONCU U NAS NA WSI JAK TO MOWICIE PRZYNAJMNIEJ ZARABIA SIE JAKAS KASIORKE A NIE JAK U WAS W MIESCIE PO 1000 ZŁ NA REKE

Zlornicza/Wiejska ? oj nie nie to poprostu Rozyckiego niedaleko Wiejskiej przed Bobrem. Do Zlotniczej to hoho i jeszcze dalej.

To było spowodowane sztuczną mgłą. Uważam, ze pan Kaczor powinien się tym jak najszybciej zająć. Przede wszystkim powołać komisję !!! pozdrawiam

przede wszystkim nauczcie się ortografii,gdyż jak czytam słowo miszcz ....