To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Tygodnik „Nowiny Jeleniogórskie” w internecie

Tygodnik „Nowiny Jeleniogórskie” w internecie

Teraz dostęp do „Nowin Jeleniogórskich” możesz mieć w każdej chwili. Tygodnik można kupić w wersji elektronicznej za pośrednictwem internetu.

Można zamówić pojedyncze wydanie lub zamówić prenumeratę w cenie niższej niż w kioskach, np. 4 wydania za 8 zł. Link do e-wydania znajduje się na naszej stronie (baner po prawej), można także odszukać „Nowiny Jeleniogórskie” na portalu egazety.pl. Mamy nadzieję, że dzięki temu ułatwimy Państwu dostęp do cotygodniowej lektury. Miłego e-czytania!

Komentarze (2)

Po zakładzie pracy chronionej dla inwalidów w Jeleniej Górze, zatrudniającym jeszcze niedawno 1.500 osób niepełnosprawnych, a ostatnio 900, pozostał niesmak i skandal: A oto, jak spośród setki wypowiedzi wygląda ocena tego zakładu, który jest obecnie w procesie upadłości likwidacyjnej, nakazanej przez Wojewodę Dolnośląskiego: Wiecie co ? Moja koleżanka dzwoniła do Antemy i wyobraźcie sobie, że nie wypłacą nam ekwiwalentów za urlopy, tylko gołe pensje!!! Q-źwa! To człowiek zapieprzał bez urlopu, bo nie było zastępstw, chory do pracy latał a teraz nam nie zapłacą, bo " nie ma pieniędzy" !!!! Ludzie! Jak bym teraz Babinowską dopadła... To babsko nie poniesie żadnych konsekwencji za swoją nieodpowiedzialność i przekręty. Połowę rodziny zatrudniła, ojca, brata, drugą firmę - Transbud ciągnęli , burdelu w papierach narobili! Do ludzi z pogardą się odnosiła, wyniosła bardziej niż angielska królowa - chociaż ta przynajmniej jak troll nie wygląda! Jak czytam takie komentarze: " prosimy o podanie prawidłowych danych" to mnie szlag jasny trafia! Bo człowiek pracował kilka lat, dane od początku były te same i prawidłowe - dodam, a tu niby , ze się nie zgadzają ??? Po kilkanaście umów o pracę dawali, teraz muszą to odkręcać, bo w świetle prawa to i tak umowy na czas nieokreślony, a wszystko to z winy pazernej Mariolci , która za nic miała prawo pracy. I ludzi. kasę z funduszu socjalnego do ostatniej chwili kisiła na koncie, zamiast ludziom dać,krowa jedna! A teraz muszą to wszystko zwracać do państwa , bo takie są przepisy. Gdzie jest prokuratura, ja się pytam??? Krowie wszystko ujdzie na sucho. Nachapała się kasy a teraz siedzi i się śmieje. A prezes - nie lepszy! Niby był, ale to ona rządziła firmą. Dość!!!! Musimy coś z tym zrobić! 900 osób straciło pracę , wcześniej tyraliśmy jak niewolnicy, za jałmużnę! Ludzie! Będziemy tak siedzieć cicho i czekać Bóg wie na co ? Niech chociaż konsekwencje poniesie!!!! Trzeba sprawę nagłośnić. Niech jej chociaż media krwi napsują, a może wtedy prokuratura zainteresuje się jej sposobem prowadzenia i doprowadzenia firmy do upadłości!

w sumie malo znana firma, na gowork taką firmę można poznać po ilości negatywnych komentarzy (mowa o Antema) :-) a tam ich w ogole nie ma. troche dziwne bo w branzy sporo sie slyszy chociazby o zaslugach tej placowki, mam nadzieje ze firma jeszcze bedzie miala swoje kluczowe momenty w historii