Turniej na 100 par

Blisko 100 par tanecznych z 36 szkół tańca z całej Polski wzięło udział w niedzielę, 12 czerwca w Ogólnopolskim Turnieju Tańca Towarzyskiego „LATO 2011 – PUCHAR KARKONOSZY”, organizowanym przez Szkołę Tańca Beaty i Tomasza Tabor. Do Jeleniej Góry przyjechali zawodnicy między innymi z Kielc, Wrocławia, Wałbrzycha, Świdnicy, Lubania, Szczecina, Poznania, Zielonej Góry, Rawicza, Nowej Soli, Lwówka Śląskiego.

Puchar Karkonoszy Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego – w najwyższej klasie rozgrywanej podczas turnieju w łącznej punktacji 10 tańców - zdobyła para WOJCIECH BALIK i KAROLINA TOMKOWIAK ze SZKOŁY TAŃCA BEATY i TOMASZA TABOR W JELENIEJ GÓRZE

W pozostałych kategoriach wiekowych i klasach tanecznych jeleniogórscy tancerze także spisali się świetnie. W kategorii 12-13 lat kl.E pierwsze miejsce zdobyła para Paweł Górecki i Nikola Tabor ze Szkoły Tańca Beaty i Tomasza Tabor z Jeleniej Góry.

W kategorii kl.E powyżej 15 lat zwyciężyła para z Wałbrzycha Krystian Matla i Paulina Toczek, a drugie miejsce uzyskała para Tomasz Dębiński i Monika Palczyńska ze Szkoły Tańca Beaty i Tomasza Tabor z Jeleniej Góry.

W klasie C styl standard po najwyższą nagrodę sięgnęła para Mateusz Mocek i Katarzyna Zielezińska z Wrocławia, za nią uplasowała się para Wojciech Balik i Karolina Tomkowiak ze Szkoły Tańca Beaty i Tomasza Tabor z Jeleniej Góry.

W kategorii Senior Hobby powyżej 35 lat najlepsi byli tancerze z Wrocławia: Krzysztof Rudnicki i Anna Romejko oraz z Nowej Soli (Tomasz Rydzak i Aleksandra Rydzak). Na trzecim miejscu turniej ukończyła para jeleniogórska - Mieczysław Kapuściński i Edyta Kozłowska.