To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Trzymał się za penisa, dostał mandat

80-letniego mężczyznę podejrzanego o obnażanie się w miejscu publicznym zatrzymała w piątek jeleniogórska policja.

Do zdarzenia doszło w autobusie jadącym przez centrum Jeleniej Góry. - Otrzymaliśmy zgłoszenie, że 80-letni mężczyzna zachowuje się nieobyczajnie – mówi podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

Jak ustalili policjanci, 80-latek trzymał się za przyrodzenie. Wywołało to zgorszenie u 11-letniej dziewczynki, która w autobusie stała obok niego. Ktoś ze świadków zawiadomił policję.

Funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna nie rozbierał się, jedynie trzymał penisa przez spodnie. Sprawa niby błaha, ale robił to na tyle dwuznacznie, że dziewczynka rozpłakała się. Policjanci ukarali starszego pana mandatem w wysokości 100 złotych za nieobyczajne zachowanie w miejscu publicznym.

Komentarze (12)

Może po prostu chciał podrapać się po jajach :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Moze,przekładał penisa z jednej nogawki do drugiej.

a moze lać mu sie chciało? :lol:

A może należałoby przyjrzeć się komuś z najbliższego otoczenia tej dziewczynki, jeśli na widok takiej rzeczy wpada w płacz... Może jest molestowana seksualnie... TO jest dziwne zachowanie...

Mój dziadek zawsze mówił, żeby nie dawać władzy absolutnej. PS: "uważam rze"

Choć do dziadzi dziadzia cié na h*** posadzi.

naruszacie ciszę wyborczą - ostrzegam !!! klikając na baner pani Z.
przechodzę na stronę zachęcającą do głosowania

Niedługo w tym kraju po dziubdziuś nie będzie można się podrapać, żeby kogoś nie urazić. Przecież przywalenie dziadkowi, który pewnie jedną noga jest już w grobie, mandatu za trzymanie się za wacka jest objawem totalnego sk****nienia policji i ludzi z tego autobusu.

Czy policja nie zna pojęcia "demencja starcza".Choroba Alzheimera powoduje utratę pamięci i zdolność oceniania sytuacji, wiąże się też z trudnościami w myśleniu abstrakcyjnym oraz orientacji. Ta choroba dopada też, nie tylko 80-cio latków i z tego wynika, że policjantów też może już dopadła, bo takiemu człowiekowi należy się pomoc, a nie karanie mandatem.

ale dziewczynka jaka kumata zastanawiające

Pomijając niektóre zabawne komentarze, to tym którzy mówią, że dziadek mógł mieć demencje albo inne choroby przypomnę, że policjant nie jest lekarzem by to oceniać i zastanawiam się czy macie dzieci i chcielibyście by ktokolwiek łapał się przy nich za przyrodzenie...

a moze dziadio trzymal konia w ryzach bo mu sie wyrywal.