To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Tir w rowie, kierowca zatrzymany

Uwaga kierowcy, na drogach jest ślisko. Przekonał się o tym kierowca, tira, który jechał w stronę granicy.

Na krajowej trójce w Jakuszycach prowadzony przez niego tir marki DAF wpadł do rowu. - Kierowcy nic się nie stało, nie ma utrudnień w ruchu – mówi podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze. - Prawdopodobnie kierowca nie dostosował prędkości do warunków na drodze i na błocie pośniegowym wpadł w poślizg.

Kierujący to 33-letni mieszkaniec Wałbrzycha, jechał w stronę granicy. Został zatrzymany, gdyż okazało się, że był poszukiwany przez prokuraturę. Nie stawiał się na przesłuchanie. Nie wiadomo, w jakiej sprawie miał zeznawać i czy wystąpi w postępowaniu jako oskarżony czy tylko jako świadek. Prokuratura nie mogła go zawiadomić o przesłuchaniu, gdyż nie miała jego adresu. - Mężczyźnie zostanie doręczone wezwanie do stawiennictwa. Zostanie też ukarany mandatem za spowodowanie kolizji, po czym zostanie zwolniony – mówi E. Bagrowska.
 

Komentarze (7)

prokuratura nie miala adresu totalna bzdura

nie prawda, kierowca wracał do Polski,
i mandatu nie dostał a jechal powoli poprostu ściągnęło go bo ślisko,

tak go szukała ze nie znalazła. hahaha :woohoo:

Właśnie mijałam tego tira i rozmawiałam z kierowcą siedzi i czeka na hol WCALE GO NIE ZATRZYMALI kłamią jak z nut, i wracał do Polski , i żadna prokuratura go nie szuka, ależ potrafią kogoś obsmarować , a biedak siedzi i czeka tam,

mijałam tego tira....i jakoś wszyscy zapomnieli dodać, iż zaraz przed tym miejscem w którym znalazł się ten TIR w rowie jest olbrzymie dziura...którą na krajowej trójce zamiast zrobić .,..to od kilku dni oznakowali...ta olbrzymia dziura jest zaraz za zakrętem, i przed samym zakrętem postawiono znak z ograniczeniem do 30!!!!taki znak powinien się pojawić dużo wcześniej aby kierowca np. Tira miał możliwość zwolnić, a najlepiej jakby NAPRAWILI TEN DUŻYYYY UBYTEK NA DRODZE, KTÓRY MOIM ZDANIEM SPOWODOWAŁ TO IŻ TIR LEŻAŁ W ROWIE!!!!

wlasnie wracam z tamtad.. wiecie ze ten biedak jeszcze tam siedzi i czeka na hol... i to nie prawda ze zostal zatrzymany czy cos tam.. bo jest tam na miejscu wypadku.. wiec pani BAGROWSKA ma zle informacje...polska policja:-)

w strone granicy???!!!! to dziwne bo stal przodem w kierunku Szklarskiej Poreby.. i z tego co mi wiadomo wracal z Francji.. pani podinspektor chyba nie zna kierunkow jazdy.....policjantka??? ha ha ha