W poprzednich sezonach Agnieszka była mocnym „punktem” polskiej sztafety.
- Liczyłem, że Cyl poradzi sobie lepiej, jednak po tych kilku dniach choroby jeszcze nie wróciła do formy – ocenił trener reprezentacji Adam Kołodziejczyk. - Strzelała perfekcyjnie, ale biegowo nie poradziła sobie już tak dobrze. Sztafetę biało – czerwonych sklasyfikowano dopiero na dziesiątej pozycji. To był słaby występ.
Biathlonistka z Karkonoszy wystartowała na ostatniej zmianie, po Krystynie Pałce, Weronice Nowakowskiej – Ziemniak i Monice Hojnisz, która wyprowadziła Polki z 12 - go na ósme miejsce.
W najbliższy piątek, 11 bm. w Ruhpolding zaplanowano sprint kobiet. Dwa dni później biegi masowe kobiet i mężczyzn. Dla Agnieszki Cyl i jej koleżanek z kadry Polski zawody PŚ są przedostatnimi przed mistrzostwami świata w Czechach (od 6 lutego br.).
Ostatnio komentowane
allergy asthma relief asthma rates
stromectol for sale http...
allergies and kids options treatment center
albuterol inhaler without...
Może cymbale zaczniesz się czepiać tych na górze?Boisz się prymitywów z...
severe hair loss gi journal
ivermectin for humans http ivermectin...
journal of gastrointestinal endoscopy fish allergy symptoms
...