To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Szóste urodziny Term Cieplickich

Szóste urodziny Term Cieplickich

Każdy, kto dzisiaj (3 marca) odwiedził Termy Cieplickie w Jeleniej Górze, częstowany był tortem urodzinowym. Aquapark świętował szóste urodziny.

Urodzinowym prezentem była także cena biletu, który kosztował tylko 6 złotych. Prezydent Jeleniej Góry Jerzy Łużniak wspominał, że sześć lat inwestycja miała przeciwników, którzy kwestionowali jej opłacalność. - Okazało się, że byli w błędzie - mówił prezydent. Termy Cieplickie cieszą się dużą popularnością. Rocznie odwiedza je ponad 300 tysięcy osób. - Gdyby nie pewne ograniczenia, to ta liczba mogłaby być znacznie większa - dodaje Dariusz Stolarczyk, prezes Term Cieplickich. Ma nadzieję, że po wybudowaniu na zewnątrz wodnego placu zabaw dla dzieci oraz dodatkowego zewnętrznego basenu, liczbę odwiedzin uda się powiększyć o 15 procent w skali roku.

termy (2).jpg
termy (3).jpg
termy (4).jpg
termy (5).jpg
termy (6).jpg
termy (7).jpg
termy (8).jpg
termy (9).jpg
termy (11).jpg
termy (12).jpg

Komentarze (5)

Trzeba dodać, że dzięki nieudacznictwu PO i SLD, termy były budowane przez sześć lat. A tak naprawdę termy powinny mieć już 20 lat a nie 6. Jak zwykle POrażka przekuta w sukces.

zróbcie dla mieszkańców JG zniżki, w końcu z naszych podatków ten obiekt też powstał a nic z tego jako mieszkańcy nie mamy....

Daj, daj, daj, daj..

A termami czasami nie nazywa się miejsca gdzie jest woda termalna?

Do przodu cały czas do przodu.