Srebro i rekord lekkoatlety MKL 12

Ponad tysiąc najlepszych lekkoatletów z całej Polski w kategorii juniorów i juniorów młodszych stanęło na starcie Halowych Mistrzostw Polski w lekkiej atletyce, które zostały przeprowadzone w dniach 26-29.01.20121r. w Spale.

W tym doborowym gronie znalazła się czwórka zawodników MKL "12" Jelenia Góra - Tomasz Kołodziejski, Michał Sługocki, Michał Kanabrocki i Bartosz Gul. Znakomicie zaprezentował się Tomasz Kołodziejski, który zdobył srebrny medal i tytuł wicemistrza Polski w kategorii  juniorów w biegu na 60 m ppł z bardzo dobrym wynikiem - 8,07 s. Jest to nowy rekord klubu i rekord życiowy zawodnika.
Bartosz Gul w biegu na 60 m ppł. w kategorii juniorów młodszych zajął ostatecznie 8. miejsce, poprawiając w biegu eliminacyjnym rekord życiowy z czasem - 8,40 s. Michał Sługocki sklasyfikowany został na 10. miejscu w Polsce również w biegu na dystansie 60 m ppł. z wynikiem - 8,45 s.
Michał Kanabrocki w biegu na 60 m w kategorii juniorów młodszych uzyskał wynik 8,34 s. Osiągnięty czas dał jedynie kwalifikację do finału „B”, w którym Michał zajął I miejsce z czasem - 8,36 s.
Wszyscy startujący zawodnicy MKL "12" Jelenia Góra w Halowych Mistrzostwach Polski to wychowankowie trenera Marka Przeorskiego.