To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Sportowy piknik rodzinny dla prezesa Lotnika

Sportowy piknik rodzinny dla prezesa Lotnika

Siedem godzin na klubowym stadionie w Jeżowie Sudeckim trwał piątkowy (3 maja), piknik rodzinny „Gramy dla Prezesa” z wieloma atrakcjami, niespodziankami i nagrodami. Całkowity dochód z charytatywnej imprezy zostanie przeznaczony na leczenie szefa LKS-u Lotnik Tadeusza Chwałka, który walczy z ciężką chorobą.

Kilkuset kibiców obejrzało piłkarski mecz drużyny lidera klasy okręgowej, zdobywcy regionalnego Pucharu Polski – Lotnika, dodatkowo w składzie z kilkoma najlepszymi juniorami, z zespołem czołowych oldboyów z regionu jeleniogórskiego. Wynik 3:3 (2:0). W zespole Lotnik Olboys zagrali Arkadiusz Gawlik, Filip Pieńkowski, Łukasz Bizoń, Leszek Żołędziejewski, Paweł Nejman, Kamil Bojanowski, Tomasz Hutnik, Krzysztof Jahn, Michałowie: Zieliński i Gołąb, Rafał Musiał, Dariusz Michałek, Łukasz Kowalski, Adrian Lis, Leszek Kurzelewski, Jan Szaciłło, Artur Milewski, Cezary Olbrycht i wielu innych zawodników i przyjaciół Lotnika.

W turnieju drużyn młodzieżowych rywalizowały ekipy skrzatów, żaków i orlików z klubów jeleniogórskich i z okolicznych miejscowości. Efektowny i gorąco oklaskiwany był pokaz, właściwie show, żonglerki piłką w wykonaniu mistrza świata, mistrza Europy i mistrza Polski, Pawła Skóry z Wrocławia. W zabawie z piłką wraz z mistrzem wzięły udział dzieciaki i jedna z mam. Na licytacji oferowano 15 różnych klubowych pamiątek i akcesoriów, pobyty w hotelu, pensjonacie i rezydencji. Szybko znalazły nabywców wszystkie sportowe przedmioty i gadżety. Za 900 złotych sprzedano koszulkę reprezentacji Polski z podpisem Roberta Lewandowskiego, za 550 złotych koszulkę Legii Warszawa, za 1200 złotych dwuosobowy, trzydniowy pobyt w hotelu „Gołębiewski”. Podobał się pokaz zumby dziewcząt z grupy tanecznej Agnieszki Lis – Rębas, strażacy z OSP w Jeżowie Sudeckim i z PSP w Jeleniej Górze udostępnili wozy strażackie z wysuwaną drabiną.

Na loterii fantowej w ciągu dwóch godzin sprzedano ponad 400 losów po pięć złotych. Każdy los wygrywał. Nagrodami głównymi były m. in. gra FIFA 2019 PS 3, inteligentna bransoletka fitness, spieniacz do mleka i voucher za 350 złotych do wodnego przedszkola. Nie zabrakło rodzinnego grillowania i atrakcji dla najmłodszych.

- Bardzo udany piknik zorganizowali rodzice piłkarzy z grup młodzieżowych, członkowie zarządu jeżowskiego klubu, zawodnicy, przyjaciele klubu i prezesa Chwałka – mówi sekretarz LKS-u Lotnik Rafał Koko.
    

piknik sportowy (1).JPG
piknik sportowy (2).JPG
piknik sportowy (3).JPG
piknik sportowy (4).JPG
piknik sportowy (5).JPG
piknik sportowy (6).JPG
piknik sportowy (7).JPG
piknik sportowy (8).JPG
piknik sportowy (9).JPG
piknik sportowy (10).JPG
piknik sportowy (11).JPG
piknik sportowy (12).JPG
piknik sportowy (13).JPG
piknik sportowy (14).JPG
piknik sportowy (15).JPG
piknik sportowy (16).JPG
piknik sportowy (17).JPG
piknik sportowy (18).JPG
piknik sportowy (19).JPG
piknik sportowy (20).JPG
piknik sportowy (21).JPG
piknik sportowy (22).JPG
piknik sportowy (23).JPG
piknik sportowy (24).JPG
piknik sportowy (25).JPG
piknik sportowy (26).JPG
piknik sportowy (27).JPG
piknik sportowy (28).JPG
piknik sportowy (29).JPG
piknik sportowy (30).JPG
piknik sportowy (31).JPG
piknik sportowy (32).JPG
piknik sportowy (33).JPG
piknik sportowy (34).JPG
piknik sportowy (35).JPG
piknik sportowy (36).JPG
piknik sportowy (37).JPG
piknik sportowy (38).JPG
piknik sportowy (39).JPG