Spark Team niepokonany

Fragment  meczu Tarantino (białe koszulki) - Rio Team

Cztery mecze pierwszej kolejki drugiej rundy rozegrały drużyny grup rywalizujących o miejsca 1-5 i 6-9 z Jeleniogórskiej Ligi Najlepszego Basketu Amatorskiego. W najbliższy weekend, 17-18 lutego, w hali jeleniogórskiej SP 10 kolejne mecze w ramach popularnych rozgrywek dziewięciu zespołów, organizowanych przez MKS MOS Karkonosze.

Niepokonani w tegorocznych rozgrywkach koszykarze zespołu Spark Team po dogrywce wygrali 54:50 z ekipą Są Gorsi. Sekunde przez końcowym gwizdkiem do wyrównania doprowadził Wojciech Gniadzik. Mocno osłabiona drużyna AŚ Amator uległa Axyo.pl 61:83. Znicz Team zwyciężył Age of Aguarius 45:51. Młody, mocny kadrowo i z dłuższą ławką rezerwowych Tarantino, po 30 minutach wygrywał z Amatorem tylko 37:36, jednak zdecydowanie przeważał w końcowej kwarcie i mecz zakończył wynikiem 58:43.

W najbliższy weekend koszykarze Jeleniogórskiej Ligi NBA rozegrają dwie kolejki. W sobotę, 17 lutego, od godziny 16 zaplanowano mecze Rio Team – Dzikie Knury, Tarantino – Są Gorsi, AŚ Amator – Spark Team, Axyo.pl – Tarantino.

W niedzielę, 18 lutego, od godziny 15 zagrają: Rio Team – Znicz Team, Są Gorsi – Axyo.pl, Spark Team – Tarantino, Dzikie Knury – Age of Aguarius.