To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Smartfon za fotkę – trwa konkurs

Smartfon za fotkę – trwa konkurs

Nowy smartfon na wakacje? Lubisz swoją miejscowość? Pokaż na zdjęciu, co dla niej zrobiła Unia Europejska. Zwycięskie zdjęcie opublikujemy www.nj24.pl, a redakcja wręczy Ci elegancki smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black.

Nie wiesz, gdzie zrobić zdjęcie? Podpowiadamy. W zrewitalizowanych dwóch parkach w Cieplicach, na trasach Transgranicznego Centrum Turystyki Aktywnej w Sobieszowie lub ścieżkach rowerowych biegnących wzdłuż obwodnicy Jeleniej Góry, siłowniach postawionych na świeżym powietrzu, przywróconych do świetności świątyniach, pałacach, zabytkach... Skorzystaj z pogody, idź na spacer i spójrz na Kotlinę Jeleniogórską, Lwówek, Zgorzelec, Wleń czy Lubań unijnymi oczami. Dla ułatwienia przypominamy, że wszystkie obiekty , które powstały przy pomocy finansowej Unii Europejskiej są opatrzone charakterystyczną tablicą informacyjną.

Zdjęcie z podpisem, w którym koniecznie trzeba zawrzeć nasz tytuł „Nowiny Jeleniogórskie” (format JPG lub PGN, do 2 MB) wyślij na konkurs@gazetylokalne.pl do 31 maja 2018r. Redakcja oceni prace, a wyniki ogłosimy do 30 czerwca na stronie nj24.pl oraz na www.gazetylokalne.pl

Aby być pewnym reguł konkursu zajrzyj do regulaminu na www.gazetylokalne.pl

Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!” jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" realizowanego przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Loga_Informe_2.jpg