To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Skuterem wjechał w samochód. Kobieta w szpitalu

Do groźnego wypadku doszło we wtorek wieczorem w Jakuszycach. Kierowca skutera wjechał w samochód.

Było to we wtorek po godz. 20. - 46-letni kierujący skuterem jeździł po drogach leśnych. W momencie, kiedy wyjeżdżał na parking, nie zachował należytej ostrożności i zderzył się z prawidłowo jadącym samochodem marki Subaru – mówi podinspektor Edyta Bagrowska, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Jeleniej Górze.

W wyniku zderzenia 56-letnia pasażerka skutera trafiła do szpitala. Kierowcy skutera oraz 35-letni prowadzący subaru byli trzeźwi.

Komentarze (6)

tak trudno było dopisać "śnieżny".A tak to taka informacja brzmi durnie.

masz racje że chyba brzmi to durnie bo w pierwszym momencie pomyślałam co za baran o tej porze jeździ skuterem ale skuter śnieżny to co innego :silly:

...fakt na pierwsze wrażenie jest idiotyczne, co baran o tej porze robił na skuterku , w dodatku na zaśnieżonych duktach leśnych, przecież nie ujechał by kilku metrów, zakopał by się bidula, ale "śnieżny" zmieniło by cały obraz sprawy ;-)

tak się składa, że ta kobieta która leży w szpitalu to moja teściowa.skuter był śnieżny a wersja wydarzeń całkiem inna niż piszą na tej stronce!to panowie w autach nie zachowują ostrożności i traktują ludzi na skuterkach jak pieszych,którzy powinni przed nimi uciekać.

:0 bidula ale sie na cierpi

...chyba pomylila tesciowe bo mowa tu o skuterze snieznym a nie o skuterku...ale przynajmniej jest usmiech na twarzy...