Sześciu rekordzistów otrzymało po 5500, 5000, 4500 i 4000 złotych. Wymienione kwoty zostaną przeznaczone na otwarty Puchar Makroregionu Zachodniego w kata i kumite juniorów i seniorów Oyama PFK, cykl imprez biegowych, Karkonoski Puchar Sprintu, mistrzostwa Polski ju - jitsu i międzynarodowe seminarium sztuk walki, Deichmann mini mistrzostwa 2019 - eliminacje w Jeleniej Górze, piłkarski turniej mini mistrzostwa świata i turniej „Karkonosze z Mikołajem” o puchar prezydenta.
Nie dofinansowano organizacji Memoriału Jana Mądrego w narciarstwie biegowym, turnieju tenisowego i amatorskiej ligi tenisa dla mieszkańców Jeleniej Góry, międzynarodowego turnieju piłki ręcznej dziewcząt – memoriał Jana Wołkowieckiego, półfinałowych turniejów mistrzostw Polski juniorek starszych i młodziczek w koszykówce, zawodów łuczniczych „Września Jeleniogórskiego”, otwartych mistrzostw Jeleniej Góry w biegu na nartorolkach, łyżworolkach i hulajnodze, Dolnośląskiego Turnieju Petanki TKKF, międzynarodowego turnieju tańca sportowego „Karkonosze Open” i wiele innych imprez sportowych
Najniższe dotacje, zaledwie po 1000 złotych, przeznaczono na mistrzostwa Jeleniej Góry w letnim biathlonie, piątą edycję Jeleniogórskiej Ligi Petanki i na akcję TKKF „Niesportowiec też człowiek”.
Komentarze (3)
niech dofinansuje biegi kobiet w szpilkach po majówce i konopnickiej z pętlą na placu ratuszowym. I edycja biegu miejskiego po górnej ścieżce.
Myślę,że lepszym pomysłem będą biegi mężczyzn w szpilkach na tej trasie.Koniecznie bez dofinansowania,bo za co płacić.Szpilki niech pożyczą od swoich ślicznotek.
Taki facet, co chodzi w szpilkach, miał niedawno spotkanie przedwyborcze w JG.