Siatkarki przegrywają po 0:3

Nie wiedzie się trzecioligowym podopiecznym trenera Macieja Latawca. Po dziesięciu meczach młode dziewczęta z KS Kus Kus Sudety zajmują ostatnie miejsce w tabeli – 3 pkt., w setach 6:29, tzw. małe punkty 500:830.

Zawodniczki z Kamiennej Góry po 0:3 uległy najlepszym drużynom III ligi kobiet, w Jaworze liderkom z Olimpii i w Iwinach drugiej w tabeli ekipie UKS-u Tukan. W takim samym wynikiem 0:3 beniaminek doznał porażki z zespołami z Głuszycy, Nowej Rudy i Oławy. Zespół Kus-Kus  cieszył się tylko raz. Historyczne zwycięstwo odniósł we własnej hali w potyczce z wyżej notowaną Koroną Sulików. Przyjezdne  przeważały w dwóch setach 25:16 i  25:17. Pierwszą i czwartą odsłonę dziewczęta z Kus-Kus wygrały po 25:23. W decydującym tie-breaku gospodynie z debiutantką, Edytą Sową w składzie (gra też jej siostra Ewelina), zaskoczyły rywalki z Korony dobrym przyjęciem piłki i skutecznymi atakami i zakończyły seta wysokim wynikiem 15:8.

Wkrótce siatkarki z Kamiennej Góry  zagrają kolejno na wyjeździe w Oławie z MGLKS-em Sobieski (4 lutego br.) i w swojej hali ZSZiO z SL Salos RP Nowa Ruda.

7. Kus Kus Kamienna Góra 3       6:29

Zespoły z Nowej Rudy i z Kamiennej Góry rozegrały po dziesięć meczów. Z rozgrywek wycofano siatkarki UKS-u Volley Bolesławiec. Dwunastego stycznia br. zarząd klubu z Głuszycy zawiadomił Dolnośląski Związek Piłki Siatkowej o rezygnacji z rozgrywek III ligi kobiet z powodów finansowo – organizacyjnych. Nie rozegrane mecze UKS-u „Głuszyca” zostały zweryfikowane jako walkowery.