To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Słabe zainteresowanie wyborami do rady Cieplic

- Nie ma wielu zgłoszeń do rady Cieplic – poinformował Cezariusz Wiklik, doradca prezydenta. Chętni przyjmowani są tylko do najbliższego piątku.

- Wprawdzie tradycją jest, że zgłoszenia na kandydatów do rozmaitych organów samorządowych najczęściej napływają w ostatnich dniach, ale przypominamy, że do zamknięcia list pozostał już niespełna tydzień – mówi Cezariusz Wiklik.

Termin zgłaszania kandydatów na radnych Cieplic upływa 25 lutego. Więcej informacji na temat wyborów do rady Cieplic znajduje się TUTAJ.

Przeczytaj także: Cieplice będą dzielnicą jeszcze tej wiosny

Komentarze (3)

Gdy tylko ukazała się informacja w tej sprawie to byłem pewny, że będzie problem ze składem rady - za friko to można sobie tylko beknąć. Proponuję ten patent pracy za walutę watykańską -Bóg zapłać- przenieść do Ratusza i zarobimy wszyscy: na dietach, kosztach wyborów, trafionych inaczej decyzji czy marnotrawionym przez radnych czasie, poświęcanym na wzajemne podgryzanie się. Nawet nie będę się za was modlił, szanowni panowie i panie.Amen.

No własnie.Radni w ten piątek i sobotę mają wyjazdowe szkolenie w Świeradowie.Tęgo tam popiją za nasze pieniądze.Zdobytą tam więdzę przełorzą w przyszłości na poprawę bytu jeleniogórzan.Pijcie tęgo za zdrowie nasze.

Ej wy tow. radni róbcie za walutę Watykańską-Bóg zapłać.