To jest archiwalna wersja serwisu nj24.pl Tygodnika Nowiny Jeleniogórskie. Zapraszamy do nowej odsłony: NJ24.PL.

Ramki na samochód, by promować miasto

Ramki na samochód, by promować miasto

Po parawanach plażowych oraz koszulkach z logo Jeleniej Góry, przyszła pora na ramki zakładane na tablice rejestracyjne. Będą dostępne od wtorku (11 sierpnia).

Ramki z logo Jeleniej Góry wydawane będą nieodpłatnie w Wydziale Komunikacji UM przy ulicy Sudeckiej 29, dla osób, które rejestrują swój pojazd.

Dodatkowo ramki będzie można zdobyć, biorąc udział w konkursach ogłaszanych od wtorku na oficjalnym profilu miasta na facebooku.

Samorząd jeleniogórski przypomina, że liczba ramek jest ograniczona.

Komentarz internautów są jednoznaczne- super pomysł, ale dlaczego nie ma ramek dla każdego chętnego?- pytają. Niektórzy gotowi są zapłacić za ramkę kilkanaście złotych, bo ich zdaniem to estetyczna i dobra promocja miasta.

Komentarze (20)

Błagam. To ma być promocja miasta? Miasto, które na Majówie umiera. Wincej marketów... wincej...

Możemy promować jak miasto będzie czyste i niezasmiecone.

UWAGA-UWAGA proszę nie siadać na ławkach na ulicy Bankowej . Siedzą i śpią i czorchają się po całym ciele, poobsrywani i zaszczani bezdomni. Dwa miesiące temu usiadłem na ławce obok restauracji SHANG HAJ i zaraziłem się świerzbem, potem zaraziłem żonę i syna. Leczyliśmy się z tego cholerstwa dwa miesiące. Dom i samochód dezynfekowany dwa razy. Nikomu nie życzę.

Pewnie byłeś na lewiźnie, a żonie rłumaczysz, że na ławce się zaraziłeś.

Czorchają się powiadasz.

Trzeba się częściej myć a nie od święta. I pracować a nie siadać na ławeczce.

Panie Ty to na to patrzysz i jeszcze nie grzmisz? Nie dość że gość popisał się gł upim nickiem, to dalej pociska bzdety. Nie zadawaj chłopie się z przydrożnymi panienkami to żony nie zarazisz. Po za świerzbem to przebadaj się na inne choroby weneryczne.

Panie Ty to na to patrzysz i jeszcze nie grzmisz? Nie dość że gość popisał się gł upim nickiem, to dalej pociska bzdety. Nie zadawaj chłopie się z przydrożnymi panienkami to żony nie zarazisz. Po za świerzbem to przebadaj się na inne choroby weneryczne.

Zapraszamy na ulice. Bankową smród bród, wory pełne śmierdzących śmieci walają się po całej ulicy. Zagrożenie dla zdrowia obywateli.

Był pomysł poprzedniej ekipy na rewitalizację ul. Bankowej, ale, że właśnie był to pomysł nie PiS-u, nastała cisza w tym temacie "jak po śmierci organisty" (cytat z: Sami Swoi).

Pan senator Mróz nie daje przykładu (i zawstydza) tej "POważnej ekipie z ratusza i osobiście nie czyści tych ławek?
Nie? Aha, senatorowi to nie wypada- rozumiem...

I to jest fajny pomysł. Prosty.

Powinni jeszcze zrobić naklejki na wszystkie autobusy i taksówki z pustym placem po florze, po Kilińskiego, z pustymi galeriami, i pozamykaną starówką...

Na ramce mojej tablicy rejestracyjnej na aucie jest napis KUPIONE ZA PIŃCET PLUS. W ten sposób promuję przyrost naturalny i dziękuję rządowi za darmowe pieniądze.

O Kindergeld i o tego typu świadczeniach w innych krajach na pewno nie słyszałeś. A w ten sposób wyłącznie obwieszczasz wszystkim: "jestem d,e.b,i.le,m".

Oglądacie film "Pianista "? W 1933 roku narodowy socjalizm Adolfa Hitlera wydawał się kolejną niemiecką partią.

Świat tylko patrzył.

W 2020 narodowi socjaliści pis.bolszewicy kulawego führera Kaczyńskiego zaczynają traktować tych biednych zagubionych ludzi spod znaku teczowej flagi niczym Adolf Hitler Żydów po wygranych wyborach 1933 roku.

Nie wolno patrzeć i milczeć widząc poczynania narodowo socjalistycznych pis.bolszewików.

twoja zdRadzieckość przebija się we wszystkim nadzwyczaj wyraźnie. Nie potrafisz ukryć twojej bolszewickiej natury. Albo twój stary wjechał tu na radzieckim czołgu, potem spłodził ciebie i zaszczepił ci, jak widać nadzwyczaj skutecznie, bolszewizm, albo sobie go zaszczepiłeś służąc jako ku,nd el sowieckiemu panu, kiedy jeszcze można w Polsce było...

Tym talentom z urzędu chyba palma grzeje.

Jelenia Góra stolica Karkonoszy, koń by się uśmiał. Widzę że jelenia góra jest teraz stolicą wszystkiego, ostatnio Jelenia Góra była promowana jako "Jelenia Góra Rowerowa Stolica Polski" Problem polega na tym że na mieście nie ma NIC, ani asfaltowej infrastruktury drogowej. Więc do kogo mają się odnosić te puste reklamy? Jak wiadomo, każdy turysta wyjedzie z miasta rozczarowany. Lepiej zróbcie coś dla miasta w terenie które jest kompletnie zapuszczone a dopiero się reklamujcie, pieniądze obecnie są wyrzucane w błoto. Punkty widokowe oraz wszystkie parki, wzgórza oprócz Krzywoustego są pozarastane młodymi drzewkami, samosiejkami.

Witosa.zanim coś napiszesz włącz myślenie.