Punkt Olimpii w IV lidze

W sobotnich spotkaniach IV ligi punkt wywalczyli piłkarze Olimpii Kamienna Góra. Rywalem beniaminka rozgrywek był Górnik Złotoryja.

Olimpia już do przerwy powinna dobić gości, ponieważ miała 6 klarownych sytuacji bramkowych. Najlepsze z nich zmarnowali w 15. i 39. min Ł. Kraszewski i Golasiński. Napastnicy Olimpii wychodzili na czyste pozycje, ale przegrali rywalizację z Łuniewskim. Piłka raz w 22. min minęła nawet golkipera gości, lecz futbolówkę z linii bramkowej wybił Jałturkiewicz. Górnik najbliżej zdobycia gola był w 30. min, kiedy strzał Balińskiego Pietrzykowski wybił praktycznie z bramki. Zaraz po wznowieniu gry Ł. Kraszewski na raty pokonał najlepszego zawodnika przyjezdnych Łuniewskiego. Odpowiedź gości była natychmiastowa. Baliński idealnie obsłużył Popeckiego, któremu piłka idealnie siadła na bucie i był remis. Po tym golu do głosu doszli przyjezdni. W 66. min Popecki popisał się rajdem przez pół boiska, jednak uderzył obok słupka. Dziesięć minut później Buda dwukrotnie popisał się bramkarskim instynktem, odbijając z bliska strzały Popeckiego i Kądzielskiego.

OLIMPIA KAMIENNA GÓRA – GÓRNIK ZŁOTORYJA 1:1 (0:0)

Bramki: 1:0 Ł. Kraszewski (46), 1:1 Popecki (48). Żółte kartki: Popecki, Kaczmarek. Widzów: 150.
OLIMPIA: Buda – Furmanek, Kuk, Pietrzykowski, Wojciechowski, Kwaśniewski, Bieńkowski (82 Kopeć), Wilk, G. Kraszewski (68 Ciuba), Ł. Kraszewski, Golasiński.
GÓRNIK: Łuniewski – Jałturkiewicz, Krzeszowiec, Wolak (25 Dudzic, 85 Janicki), Banaszyński, Kaczmarek, Stachowski, Kanas, Kądzielski, Baliński, Popecki.